4 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Pocztówka do przyjaciela, czyli umów się na bieganie w tradycyjny sposób!


Biegasz? Chciałbyś zachęcić do biegania dziewczynę,  przyjaciela, tatę, brata? PUMA daje Ci teraz możliwość zrobienia tego w tradycyjny sposób. Pamiętasz jeszcze pocztówki? Znasz inne adresy poza mailowymi? Może pora sobie przypomnieć…

pocztowka_puma.jpg

Już 2 kwietnia 2014 roku rusza kampania RUNNING w sklepach PUMA*. Wystarczy, że kupisz buty z kolekcji PUMA FAAS lub Mobium, a otrzymasz pocztówkę z opłaconym znaczkiem, którą możesz wysłać do przyjaciela, dziewczyny, taty, brata, sąsiadki –  umawiając się z nimi na wspólne bieganie i przekazując bon na 25 PLN na zakupy w sklepach PUMA. Przy okazji Ty też otrzymasz BON na 25 PLN na dowolne produkty. Proste?

Kolekcja  PUMA RUNNING 2014 to przede wszystkim wyjątkowe buty PUMA FAAS. Ich podeszwa zbudowana jest z jednego kawałka unikalnej, lekkiej, amortyzującej pianki FAAS – technologii opatentowanej przez PUMĘ. Dzięki zastosowanej technologii, buty z rodziny FAAS są odpowiednie dla każdego rodzaju stopy i sposobu poruszania się. Gwarantują stabilizację, amortyzację, płynne przemieszczenie stopy oraz elastyczność. Poszczególne modele butów z kolekcji FAAS mogą być przeznaczone do codziennych treningów, biegania w terenie, startów w zawodach oraz biegów wymagających od obuwia stabilizacji i trwałości.
PUMA MOBIUM to linia butów ze specjalnym systemem aktywnej podeszwy zmieniającej kształt podbicia. Buty te rozszerzają się i kurczą, reagując na każdy ruch stopy biegacza, co umożliwia efektywne wykorzystanie energii. Buty MOBIUM dzięki wspomaganiu wybicia, pozwalają biegać dłużej i szybciej. To idealna druga para butów treningowych.

Regulamin akcji dostępny jest w sklepach objętych promocją. Nie czekaj! Ruszaj na zakupy.

* Poniżej znajduje się lista sklepów biorących udział w kampanii RUNNING:

C.H. FOCUS MALL (Bydgoszcz) 
GALERIA JURAJSKA (Częstochowa)
C. RIVIERA (Gdynia)
C.H. NOVA PARK (Gorzów Wielkopolski)
C.H. MANUFAKTURA (Łódź)
C.H. KAROLINKA (Opole)
GALERIA MALTA (Poznań)
C.H. MILLENIUM HALL (Rzeszów)
SKLEP PUMA (Zakopane)
C.H. FOCUS MALL (Zielona Góra)
Promocja obowiązuje wyłącznie w wymienionych powyżej sklepach PUMA. Akcja „Zgarniaj bony rabatowe” potrwa do 13 czerwca 2014 r.

Możliwość komentowania została wyłączona.