21 marca 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Paweł Czapiewski ekspertem marki Reebok


czapi_270.jpgReebok nawiązał współpracę z Pawłem Czapiewskim, halowym mistrzem Europy w biegu na 800 metrów. Zawodnik dołączył do grona ekspertów biegowych marki.

Wizerunek Pawła Czapiewskiego zostanie wykorzystany w działaniach public relations. Sportowiec pojawi się również na specjalnym stoisku Reebok podczas najważniejszych imprez dla biegaczy w kraju.

– Cieszę się, że Reebok zaprosił mnie do współpracy. Przez wiele lat marka ta towarzyszyła mi podczas występów w polskiej reprezentacji, więc mam do niej sentyment i zaufanie – mówi Paweł Czapiewski.

Paweł Czapiewski to do nadal jedna z największych gwiazd polskiej lekkiej atletyki. Gdziekolwiek się pojawi otaczają go fani bo zawsze uśmiechnięta postać popularnego "CZAPIEGO" po prostu przyciąga. Wielu kibiców do dziś pamięta te niesamowicie emocjonujące biegi z jego udziałem, kiedy przez większą część dystansu biegł z tyłu aby kończyć w czołówce po morderczym 300 metrowym finiszu.

***

Ekspertami biegowymi Reebok są również:
– Anna Jakubczak – trzykrotna olimpijka, wielokrotna mistrzyni Polski w biegach na średnich dystansach;
– Aniela Nikiel – olimpijka z Atlanty, jedna z najwybitniejszych biegaczek długodystansowych w historii Polski;
– Zbigniew Nadolski – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, obecnie trener najlepszej polskiej maratonki, Karoliny Jarzyńskiej.

Możliwość komentowania została wyłączona.