New Balance 1080v12
 
5 marca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Pakiety startowe na Orlen Warsaw Marathon


Trzecia edycja Orlen Warsaw Marathon odbędzie się za nieco ponad 50 dni. 26 kwietnia w Warszawie pobiegnie kilkadziesiąt tysięcy osób. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na udział w Narodowym Święcie Biegania sprawdź co dla uczestników przygotował organizator.

Orlen Warsaw Marathon to nie tylko bieg na dystansie 42,195 km. Poza maratonem odbędzie się także bieg na 10 km oraz charytatywny marszobieg na 4,5 km. Każdy uczestnik imprezy może liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Pakiety startowe
W tym roku poza koszulką techniczną oraz czapką od ASICS w pakiecie startowym organizator dla maratończyków zapewnił voucher na zakup obuwia marki ASICS, kupon rabatowy na paliwo na stacjach ORLEN oraz napój izotoniczny OSHEE stworzony specjalnie z myślą o biegaczach.

orlen pakiet

Firma OSHEE, znana marka produktów  izotonicznych obejmie patronat nad biegiem na 10 km, a także zapewni napoje i produkty wzmacniające dla zawodników na całej trasie maratonu.

Koszulka ASICS, która wchodzi w skład pakietu maratońskiego wykonana jest w technologii MotionDry, która świetnie dysponuje wilgocią, odprowadzając pot ze skóry, a płaskie szwy i delikatny materiał zapewnią maksymalny komfort biegu.

Infolinia

Od 2 marca wszyscy uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon zainteresowani kontaktem mogą skorzystać z nowo otwartej infolinii. 
Pod specjalnym numerem telefonu 22 270 60 65 można uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z uczestnictwem w Narodowym Święcie Biegania. Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku, a godziny jej funkcjonowania, wraz ze zbliżaniem się daty biegów ORLEN Warsaw Marathon, będą wydłużane.
Szczegółowe informacje dotyczące dni i godzin otwarcia infolinii, a także alternatywnych form kontaktu dostępne są tutaj

Pacemakerzy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników OWM, w tym roku organizatorzy zwiększyli liczbę pacemakerów do aż 39 osób, które będą pomagały Wam na dystansie ORLEN Warsaw Marathon oraz na dychę. W czasach, które procentowo ukończyło najwięcej uczestników poprowadzą biegacz 2 lub nawet 3 „zające”. Pacemakerzy prowadzący królewski dystans to członkowie profesjonalnej grupy STS PaceMaker TEAM. 

pacemaker

Zapisz się do Orlen Warsaw Marathon już dziś: http://www.orlenmarathon.pl/