New Balance 1080v12
 
19 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

OSHEE doda sił biegaczom podczas ORLEN Warsaw Marathon


ORLEN Warsaw Marathon, największa polska impreza biegowa, rozpoczyna współpracę z OSHEE. Lider rynku izotoników w Polsce wesprze profesjonalnie zawodników nie tylko na trasie, ale także w pakietach startowych.
 

OWM 13042014 fot.D.Kramski LIVE 3052 m
Fot. D. Kramski, LIVE

OSHEE obejmie patronat nad biegiem na 10 km (OSHEE 10 km), na tym jednak współpraca pomiędzy OSHEE a ORLEN Warsaw Marathon się nie kończy.
 
Zależy nam, aby zawodnicy ORLEN Warsaw Marathon mogli korzystać z wysokiej jakości produktów. Cieszymy się, że możemy tworzyć takie wydarzenie wspólnie z profesjonalną marką – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN i szef Komitetu Organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon.
 
ORLEN Warsaw Marathon to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie biegowe w Polsce – dodaje Dominik Doliński, współwłaściciel marki OSHEE – Czujemy się wyróżnieni mogąc wspierać je naszymi produktami. Na potrzeby biegaczy przygotujemy ponad 50 tysięcy litrów izotonika oraz blisko 70 tysięcy litrów wody.
 
OSHEE zaopatrzy w napoje izotoniczne oraz wodę punkty odżywcze i nawodnieniowe na trasie maratonu, a także biegu na 10 km. Dodatkowo, pakiety startowe dla zawodników rywalizujących na obu dystansach wzbogacone zostaną o butelkę napoju OSHEE Isotonic For Runners, którego skład został specjalnie stworzony z myślą o biegaczach długodystansowych. Nowy partner ORLEN Warsaw Marathon zadba także o odpowiedni poziom witamin i energii. Podczas całej imprezy dostępne będą specjalne batony witaminowe bogate w łatwo przyswajalne składniki, dodające biegaczom sił w kryzysowych momentach. 
MARATON
 
OPŁATY PODSTAWOWE
  • 89,00 zł obowiązuje do 19.04.2015 r.
  • 150,00 zł obowiązuje w kasach Biur Zawodów
 
OPŁATY PROMOCYJNE
  • 76,00 zł dla biegaczy, którzy debiutują na dystansie 42,195 km w ramach ORLEN Warsaw Marathon i ukończyli podczas wcześniejszych edycji przynajmniej jeden bieg na dystansie 10 km*
  • 71,00 zł dla biegaczy, którzy ukończyli przynajmniej jeden bieg na dystansie maratonu w ramach ORLEN Warsaw Marathon*
  • 62,00 zł dla biegaczy, którzy ukończyli dwa biegi na dystansie maratonu w ramach ORLEN Warsaw Marathon*
* Stawka opłaty startowej obowiązuje do 28.02.2015 r. 
 
BIEG NA 10 KM
 
OPŁATY PODSTAWOWE
  • 59,00 zł obowiązuje do 19.04.2015 r.
  • 100,00 zł obowiązuje w kasach Biur Zawodów
 
OPŁATA PROMOCYJNA
  • 50,00 zł dla uczestników warszawskiego XXVI Biegu Niepodległości
  
Więcej informacji: