19 lutego 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

OSHEE doda sił biegaczom podczas ORLEN Warsaw Marathon

ORLEN Warsaw Marathon, największa polska impreza biegowa, rozpoczyna współpracę z OSHEE. Lider rynku izotoników w Polsce wesprze profesjonalnie zawodników nie tylko na trasie, ale także w pakietach startowych.

OWM 13042014 fot.D.Kramski LIVE 3052 m

OSHEE obejmie patronat nad biegiem na 10 km (OSHEE 10 km), na tym jednak współpraca pomiędzy OSHEE a ORLEN Warsaw Marathon się nie kończy.

Zależy nam, aby zawodnicy ORLEN Warsaw Marathon mogli korzystać z wysokiej jakości produktów. Cieszymy się, że możemy tworzyć takie wydarzenie wspólnie z profesjonalną marką – mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN i szef Komitetu Organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon.

ORLEN Warsaw Marathon to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie biegowe w Polsce – dodaje Dominik Doliński, współwłaściciel marki OSHEE – Czujemy się wyróżnieni mogąc wspierać je naszymi produktami. Na potrzeby biegaczy przygotujemy ponad 50 tysięcy litrów izotonika oraz blisko 70 tysięcy litrów wody.

OSHEE zaopatrzy w napoje izotoniczne oraz wodę punkty odżywcze i nawodnieniowe na trasie maratonu, a także biegu na 10 km. Dodatkowo, pakiety startowe dla zawodników rywalizujących na obu dystansach wzbogacone zostaną o butelkę napoju OSHEE Isotonic For Runners, którego skład został specjalnie stworzony z myślą o biegaczach długodystansowych. Nowy partner ORLEN Warsaw Marathon zadba także o odpowiedni poziom witamin i energii. Podczas całej imprezy dostępne będą specjalne batony witaminowe bogate w łatwo przyswajalne składniki, dodające biegaczom sił w kryzysowych momentach.
MARATON

OPŁATY PODSTAWOWE
  • 89,00 zł obowiązuje do 19.04.2015 r.
  • 150,00 zł obowiązuje w kasach Biur Zawodów

OPŁATY PROMOCYJNE
  • 76,00 zł dla biegaczy, którzy debiutują na dystansie 42,195 km w ramach ORLEN Warsaw Marathon i ukończyli podczas wcześniejszych edycji przynajmniej jeden bieg na dystansie 10 km*