New Balance 1080v12
 
21 lipca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

OOM w Krakowie – walka o medale 16 i 17-latków


Kraków gościł w tym roku Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w lekkiej atletyce. O medale przez trzy dni (20-22 lipca) walczyli 17 i 16-latkowie.

logo_zaw.jpg

Medaliści 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Kraków, 20-22.07.2012 (źródło PZLA)

100m
Bartosz Wierzbiński (KLKS Juventa-Kobex Starachowice) 11.00
Jacek Kabaciński (MKS-MOS Płomień Sosnowiec) 11.01
Radosław Lademann (LKS Ziemi Puckiej Puck) 11.03
200m
Jacek Kabaciński 21.75
Piotr Straszewski (MKS Żak Biała Podlaska) 21.95
Bartosz Wierzbiński 21.97
400m
Łukasz Smolnicki (SKLA Sopot) 48.59
Mateusz Dalecki (LKS Lubusz Słubice) 48.98
Patryk Hładuniuk (LKS Lubusz Słubice) 49.41
800m
Michał Rozmys (MLKS Agros Żary) 1:53.21
Mateusz Baczewski (KS AZS UWM Olsztyn) 1:53.75
Bartosz Lipiński (SL Olimpia Poznań) 1:53.82
1500m
Damian Rudnik (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 3:55.00
Marcin Matycz (CWKS Resovia Rzeszów 3:58.42
Kamil Linka (KS Gwardia Piła 4:03.64
3000m
Paweł Pankratow (MKS Hermes Gryfino) 8:45.56
Aleksander Kuśmierz (MKS Agros Chełm) 8:48.24
Łukasz Złotucha (UKS Jedynka Bartoszyce) 8:49.33
110m pł (91.4)
Kacper Schubert (MLKS Echo Twardogóra) 14.27
Mateusz Szczepaniak (AZS-AWF Gorzów) 14.34
Bartosz Gul (MKL 12 Jelenia Góra) 14.43
400m pł (83.8)
Maciej Lewandowski (UKS Kusy Warszawa) 52.94 RŻ
Michał Stodolny (UKB Szubin) 53.57
Szymon Birt (LUKS Hańcza Suwałki) 53.64
2000m prz
Paweł Chabko (UKS Tempo 5 Przemyśl) 6:04.25
Bartosz Wróbel (MKS Bolesłavia Bolesławiec) 6:06.94
Jakub Sierżęga (UKS Trójka Sandomierz) 6:09.29
4x100m
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 42.48
KS Agros Zamość 42.99
UKS Kusy Warszawa 43.06
4x400m
LKS Lubusz Słubice 3:20.82
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 3:23.25
AZS Łódź 3:23.82

100m
Kamila Ciba (MOS CSiR Dąbrowa Górnicza) 11.94
Weronika Błażek (MMKS Gdańsk) 12.23
Katarzyna Kopyto (LKLA Krokus Astromal Leszno) 12.23
200m
Kamila Ciba 24.57
Katarzyna Kopyto 24.78
Kornelia Wróbel (LUKS Hańcza Suwałki 24.83
400m
Weronika Podlaszczak (MKL Szczecin) 56.00
Adrianna Janowicz (MKS Baszta Szamotuły) 56.38
Anna Pałys (MKS MOS Wrocław) 56.56
800m
Martyna Strucińska (KS AZS UWM Olsztyn) 2:10.57
Natalia Wiera (LKS Pszczyna) 2:11.19
Anita Jarzyńska (SSA Legia 1926 Warszawa) 2:11.50
1500m
Sofia Ennaoui (LKS Lubusz Słubice) 4:27.21
Katarzyna Chryczyk (ULKS Wodny Świat Kudowa Zdrój) 4:45.60
Weronika Pyzik (LKS Znicz Biłgoraj) 4:46.18
3000m
Paulina Pawłowska (MKS Pogoń Siedlce) 10:09.64
Magdalena Wiśniewska (KKL Rodło Kwidzyn) 10:14.13
Natalia Dzienniak (LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz) 10:15.22
100m pł (76.2)
Katarzyna Siewruk (UKS-MOS Opole) 14.12
Marlena Morton (WKS Wawel Kraków) 14.24
Dagmara Jarczyńska (RKS Skra Warszawa) 14.47
400m pł
Klaudia Dobkowska (UKS Kusy Warszawa) 62.27
Justyna Saganiak (SKS Start Łódź) 63.59
Karolina Konieczka (UKS Przełaj Żerków) 63.71
2000m prz
Andżelika Majdecka (LKS Orkan Wlkp. Poznań) 6:57.36 RŻ
Sylwia Ślęzak (CKS Budowlani Częstochowa) 6:59.71 RŻ
Dominika Kamińska (MKS Bolesłavia Bolesławiec) 7:02.08

4x100m
MKS MOS Wrocław 48.07
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 48.82
KS Agros Zamość 48.98
4x400m
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 3:56.28
MUKS Płock 3:56.72
KKS Victoria Stalowa Wola 3:57.49

PEŁNE WYNIKI