21 września 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

ONmove 220 od Geonaute już w sprzedaży


Pod koniec sierpnia tego roku pojawił się w sieci sklepów Decathlon nowy zegarek GPS marki Geonaute – ONmove 220. Jego cena – 369,99 złotych – wydaje się bardzo atrakcyjna jak na zegarek tego typu klasy. Ciekawi, co kryje w sobie najnowszy ONmove 220?

Pomiar parametrów

Zegarek GPS ONmove 220 dostarczy Ci najważniejszych informacji ułatwiających robienie postępów, tj. stoper, prędkość (chwilowa i średnia), tempo (chwilowe i średnie), pokonany dystans, spalone kalorie. Możliwy jest również odczyt tętna chwilowego z paskiem Bluetooth Smart.
onmove220 1
Technologia FASTFIX

Dzięki technologii FASTFIX szybciej odbierasz sygnał satelity na swoim zegarku. Aktualizacja FASTFIX odbywa się podczas synchronizacji zegarka ONmove 220 z programem ONconnect.
onmove220 2
Sprawdź swój trening na decathloncoach.com

Transferuj dane przy użyciu technologii Bluetooth Smart i natychmiastowo wyświetlaj swoje treningi na smartfonie dzięki aplikacji myGeonaute connect, dostępnej na iOS i Android.
onmove220 3
Strefy docelowe tętna

Strefa docelowa pomoże Ci zarządzać wysiłkiem i łatwiej osiągać cele. Model umożliwia ustawienie parametrów strefy docelowej prędkości, tempa lub tętna opcjonalnie z pasem do pomiaru tętna Bluetooth Smart. Dzięki tej funkcji, Twój ONmove pozwali Ci sprawdzać w czasie rzeczywistym, czy znajdujesz się w ustalonej strefie treningowej. Graficzny wskaźnik na ekranie oraz sygnał dźwiękowy poinformują Cię o przekroczeniu poziomu założonej strefy.

Trening interwałowy

Za pomocą tej funkcji możesz zaprogramować kompletny trening interwałowy: czas rozgrzewki, czas wysiłku, czas odpoczynku i rozluźnienia, ilość serii treningu interwałowego i czas odpoczynku pomiędzy seriami.

Czas działania baterii

7 godzin aktywności GPS, 10 dni w trybie zegarka. Kompletne naładowanie zajmuje jedynie 1 godzinę i 30 minut. Ładowanie kablem micro USB/USB (w zestawie) i kompatybilny z ładowarkami 5V-1A i ładowarkami przenośnymi. Zegarek został wyposażony w baterię litowo-jonową.

onmove220 4
Pamięć zegarka

Pamięć na ponad 80 godzin aktywności.
Wymiary i waga

Waga: 51 g / 0,1 lb / 1,8 oz, Grubość: 15 mm, Średnica: 45,5 mm

ONmove 220 dostępny w sieci sklepów Decathlon i na decathlon.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.