philips
 
27 lipca 2009 Redakcja Bieganie.pl Sport

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, dzień 3


Dzień 3

Zakończył się trzeci, ostatni dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkiej atletyce. Pełna galeria w bazie PUMAPRO.

10p_f.jpg

100m ppł kobiet

10p_p.jpg
100m ppł
1 SOCHAŃSKA Sylwia 14.07
2 KOŁECZEK Karolina 14.19
3 BHEBHE Urszula 14.24

  110m_f.jpg

110 m ppł

110m_p.jpg

 110m ppł

1 BACHAR Patryk    13.99
2 JASZOWSKI Łukasz 14.40
3 ŁOSINIECKI Kamil 14.82

200k_f.jpg
 200m
200k_p.jpg

200m
1 PODLASZCZAK Natalia 24.90
2 ROMIŃSKA Aneta 25.17
3 LINKIEWICZ Małgorzata    25.34

200m_f.jpg
200m

200m_p.jpg
200m
1 KLUCZYŃSKI Tomasz 21.68
2 OLSZEWSKI Remigiusz 21.79
3 KRYSIAK Paweł    21.98

800k_f.jpg
800m

800k_p.jpg
800m
1 BUJNICKA Patrycja 2:17.10
2 PUSCHHAUS Martyna 2:17.30
3 HAŁASA Monika    2:17.87

800m_f.jpg
800m

800m_p.jpg
800m
1 WALOSKI Dawid    1:56.33
2 DYBOWSKI Jacek 1:56.55
3 RUTKOWSKI Tomasz 1:57.10

4x400k_p.jpg
4x400m Kobiet
1 AZS-AWFiS Gdańsk 3:54.34
2 MKS-MOSM Bytom 3:57.58
3 MKS Polonia Warszawa 3:59.88

4x400m_p.jpg
4x400m Mężczyzn
1 LKS Olimpic Szczecin 3:21.44
2 SL WKS Zawisza Bydgoszcz 3:24.04
3 MKS Bolesłavia Bolesławiec 3:24.49

Dzień 2

W wiele emocji obfitował dzień 2 Ogólnopolskich Mistrzostw Polski.
Galeria z drugiego dnia pojawi się w bazie PUMAPRO 26 lipca rano, narazie tych kilka zdjęć.

1500m_m1.jpg
Finisz biegu na 1500 m – Mistrz Polski biegł w finale B, został nim Karol Brzeski.

1500m_m2.jpg

Podium:

BRZESKI Karol 4:03.93
ZAGULAK Damian 4:05.13
ALEKSANDROWICZ Krzysztof 4:05.84

1500m_k1.jpg
1500 m kobiet

1500m_k2.jpg
Podium:

1 STEFAŃSKA Angelika 4:35.40
2 LEMPART Anna 4:40.20
3 SKAWIŃSKA Anna 4:40.94

2000m_m1.jpg
2000m pprz mężczyzn

2000m_m2.jpg
Podium:

1 OSSOWSKI Jakub 6:00.41
2 PACUŁA Bartosz 6:01.22
3 KONIECZEK Dawid 6:01.96

400m_k1.jpg
400m kobiet.

400m_k2.jpg
Podium:

1 GORZKOWSKA Magdalena 55.37
2 ŚWIĘTY Justyna 55.55
3 HOŁUB Małgorzata 55.68

400m_m2.jpg
400m mężczyzn.

Podium:

1 PRZEMYSKI Filip    48.96
2 WISZNIEWSKI Sebastian 49.39
3 LONDZIN Marcin 49.94

400mppl_k1.jpg
400 m ppł kobiet

400mppl_k2.jpg
Podium:

1 KARCZMARCZYK Agnieszka 62.21
2 FURMAŃSKA Marta 62.40
3 ŚWIETLIK Sonia 62.66

400mppl_m1.jpg
400 m ppł mężczyzn

Podium:

1 DUTKIEWICZ Ziemowit 52.21
2 CHMIELEWSKI Przemysław 53.29
3 SMOLIŃSKI Jakub 53.52

A na koniec piękne siedmioboistki:

siedmoboj.jpg

Rano odbywały się głównie konkurencje techniczne oraz zawody w ramach wielobojów. W ośmioboju prowadzi Dennis Bauwens z klubu Sprint Przeźmierewo.

dz2_5401.jpg

Dennis Bauwens pierwszy z lewej

Dzień 1

Zakończył się pierwszy dzień OOM W Lekkiej atletyce w Krakowie.

Rozegrano eliminacje do wielu konkurencji oraz finały: na 100 m kobiet i mężczyzn, 2000 m pprz kobiet, 3000 m mężczyzn oraz chód na 5000 m kobiet.

oom_540.jpg

Medalistki biegu na 2000m pprz z trenerami, pierwsza z prawej: Kornelia Kostka, druga z prawej zwyciężczyni Katrarzyna Dulak oraz Julia Serafinowska.

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę, drugiego dnia do kibicowania na stadion AWF w Krakowie.

Ważniejsze wyniki z pierwszego dnia:

Kobiety

100m

1 PODLASZCZAK Natalia 12.16

2 KISIEL Ayla 12.26

3 HULISZ Karolina 12.36

4 SOKÓLSKA Katarzyna 12.37

5 KALINOWSKA Zuzanna 12.39

2000 pprz

1 DULAK Katarzyna 6:50.18

2 SERAFINOWSKA Julia 7:00.08

3 KOSTKA Kornelia 7:04.91

4 JENDRO Justyna 7:05.97

5 DZIEDZIŃSKA Daria 7:16.42

5000m chód

1 MAZIARZ Monika 25:42.63

2 PŁOMIŃSKA Natalia 26:00.66

3 STASIEWICZ Marta 26:03.31

4 GARDOCKA Marta 26:14.12

5 KACZOR Monika           26:32.15

Mężczyźni

100m

1 KLUCZYŃSKI Tomasz 10.71

2 OLSZEWSKI Remigiusz 10.72

3 KRYSIAK Paweł             10.87

4 RESZKOWSKI Daniel 10.89

5 JAWORSKI Szymon 10.95

3000m

1 KOWALCZYK Bartosz 8:34.28

2 KULKA Szymon             8:40.76

3 MAIK Mateusz              8:40.76

4 CZERNEK Wojciech 8:47.80

5 SIKORA Kamil 8:56.01