25 sierpnia 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Oferta pracy na Bieganie.pl!

W związku z rozwojem naszego portalu poszukujemy kolejnej osoby, która zasili ekipę redakcji Bieganie.pl. Jesteś pasjonatem kwestii treningowych? Umiesz się szybko uczyć? Jeśli na oba pytania udzielasz twierdzącej odpowiedzi – mamy dla Ciebie propozycję!

ogloszenie_540z.jpg

Kogo szukamy? Pasjonata kwestii treningowych (mile widziany student lub absolwent Akademii Wychowania Fizycznego), a także osoby z lekkim piórem, która czuje się na siłach, by swoją wiedzą dzielić się z innymi i aby była ona zrozumiała również dla początkujących biegaczy.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie tematyką treningu biegowego i fizjologii
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • dyspozycyjność
  • ciekawość świata
  • mile widziane osoby z Warszawy i okolic
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie i znajomość systemów CMS

Obowiązki:

  • współpraca z redaktorem naczelnym Bieganie.pl i innymi członkami redakcji
  • tworzenie tekstów na tematy treningowe i około-treningowe
  • wyszukiwanie źródeł do pisania własnych tekstów

Oferujemy:

  • pracę w załodze największego polskiego portalu poświęconego bieganiu
  • możliwość indywidualnego rozwoju i podniesienia swojej wiedzy w ww. obszarach
  • zdobycie doświadczenia w dziennikarstwie sportowym
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę redakcji

Jesteś zainteresowany/a? Na adres e-mail: praca@bieganie.pl wyślij swoje CV wraz z odpowiedzią (o długości max 3000 znaków) na pytanie biegacza-amatora: Jutro chcę zacząć biegać, a 11 listopada zadebiutować w biegu na 10km. Jak się przygotować? Co mi doradzisz?

*** UWAGA! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Możliwość komentowania została wyłączona.