18 lipca 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Obóz Treningowy Dzień 6


Tym razem grupa udała się na Drogę nad Reglami. Ponieważ na sobotę na fragmencie tej trasy zaplanowany był wyścig ważne było, aby wszyscy dobrze poznali jej profil aby dobrze rozłożyć siły.

oboz6 1
Początkowo trasa pokrywa się z Trasą pod Reglami.

oboz6_3.jpg

oboz6_4.jpg
Jednak najciekawsza staje się w momencie, kiedy odłącza się od Drogi pod Reglami tworząc Drogę Nad Reglami. Najtrudniejszy fragment trasy na którym przewidziano wyścig to 3 km ciągłego aczkolwiek łagodnego podbiegu.

oboz6_5.jpg

oboz6 6
Nie wszyscy byli chętni do ciągłego biegu i przechodzili w marsz.

oboz6 7

oboz6 8

oboz6 9
Jednak długi podbieg nagradzał potem biegaczy długim zbiegiem.

oboz6 10
Grupa czeka na pozostałych

oboz6 11
…którzy powoli docierają do celu
oboz6 12
Łukasz wyprzedził na finiszu nawet Pawła i Olgę Ochalów

oboz6 13
Radość z ukończonego treningu 🙂

Dzień szósty obozu był jednocześnie trzecim treningiem nowo powstałej grupy – tam gdzie trenowali niebiegający partnerzy (mężowie lub żony) biegających obozowiczów.
Na pierwszym treningu, który trwał 30 minut obecni byli: Agnieszka, Kinga i Marcin. Na kolejnych dwóch już tylko Agnieszka i Kinga, Marcin swoje „wyrabiał” na rowerze.
Szóstego dnia, w trakcie, kiedy reszta obozowiczów szkoliła się teoretycznie w sali konferencyjnej – Agnieszka i Kinga zostały wyciągnięte na trening, który trwał łącznie 1 godzinę i 20 minut – biegu i marszu na zmianę, przy czym marsz to był nie byle jaki marsz – mocny marsz na Wysoki Kamień, jeden z bardziej znanych punktów widokowych w Szklarskiej Porębie.
Historia Agnieszki i Kingi doczeka się miejmy nadzieję większego opisu gdyż przyjechały one na obóz jako osoby nienawidzące biegania a wyjechały – jako miejmy nadzieję, przyszłe aktywne biegaczki.

oboz6 wk 1
Kinga i Agnieszka już na trzecim treningu były w stanie biegać około godziny

oboz6 wk 2

oboz6 wk 3
Ostre podejście na Wysoki Kamień

oboz6 wk 4
Wysoki Kamień zdobyty

oboz6 wk 5
Na szczycie

Możliwość komentowania została wyłączona.