New Balance 1080v12
 
17 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Nowość! Grupowe pakiety startowe Festiwalu Biegowego!


Mamy specjalną ofertę dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy. Przesyłając do 15 marca na festiwalbiegowy@isw.org.pl  listę czterech osób, które chcą wziąć udział w Festiwalu Biegowym 2012′ opłata grupowa wynosi tylko 100 zł. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnych, wybranych przez siebie biegach. Oferta dotyczy wyłącznie osób nie zgłoszonych dotychczas na Festiwal Biegowy.

festiwal540

Kapitan grupy w zgłoszeniu mailowym oprócz imienia i nazwiska, wybranego biegu lub biegów, powinien również podać datę urodzenia, adres mailowy każdego z członków grupy, miasto  oraz nazwę grupy. Kapitan grupy  otrzyma potwierdzenie rejestracji i informacje nt. sposobu uiszczenia grupowej opłaty startowej.  Po otrzymaniu zgłoszenia i odnotowaniu wpłaty   zostaną Państwo zarejestrowani na Festiwal Biegowy, a potwierdzenie rejestracji prześlemy pocztą elektroniczną.  Dodatkowo grupa może skorzystać z bezpłatnego noclegu w Hali Sportowej MOSiR w Krynicy-Zdrój – na Państw prośbę dokonamy rezerwacji. Liczba miejsc w hali jest ograniczona.

Przypominamy, że cały czas trwa konkurs „Festiwal Biegowy dookoła Europy!” w którym wylosowaliśmy już 12 startów w maratonach w Madrycie, Paryżu, Barcelonie i Rzymie. W najbliższym losowaniu 17 marca do wygrania będą 3 wycieczki na maraton w Sztokholmie, w którym 2 czerwca pobiegnie ponad 20 000 zawodników.

W tym roku konkurencje biegowe rozpoczną się już w piątek 7 września o godzinie 19.00 – wówczas wystartuje Giełdowa Mila. Nowością jest także  Festiwal Sztafet Maratońskich czyli bieg po trasie Koral Maratonu przez  drużyny złożone z 4 zawodników pokonujących kolejno odcinki 10 + 10 + 10 + 12.195 km. W tym roku w Krynicy zostaną ponownie rozegrane Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 10 km. Atestowana trasa biegu wiodąca z Krynicy do Muszyny dzięki swojemu bardzo korzystnemu ukształtowaniu dają ogromne szanse na osiągnięcie rekordu życiowego.

Miłośnicy biegania po górach  będą mogli spróbować swoich sił na trasach na Jaworzynie, na których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim.   Rozegramy już po raz trzeci rywalizacje na  „Najszybsza Rodzinę w Polsce” oraz „Najszybsza Firmę w Polsce”. Dotychczas na Festiwal zgłosiło się już ponad 1500 zawodników. Przypominamy, że pula nagród Festiwalu Biegowego wynosi w tym roku 350 000 złotych a nagrodą główną jest samochód osobowy, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich którzy ukończą Koral Maraton. 

Więcej na stronie www.festiwalbiegowy.pl