19 sierpnia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Niespodzianki dla kibiców 37. PZU Maratonu Warszawskiego


37. PZU Maraton Warszawski już niedługo. Jeżeli wciąż nie zdecydowałeś się na start w stolicy wciąż możesz to zrobić. Na uczestników, poza prawem startu na ciekawej trasie z metą na Stadionie Narodowym czeka szereg atrakcji.

Opaski od PZU

Każdy biegacz ma jakąś motywację, która pomaga mu dotrzeć do mety. PZU zadbał, aby wszyscy pamiętali, w jakim celu i dla kogo biegną. Każdy, kto wystartuje w 37. PZU Maratonie Warszawskim, Biegu na Piątkę lub Sztafecie Maratońskiej, może stworzyć unikatową opaskę z własnym hasłem motywacyjnym. Darmowe opaski można zamawiać na specjalnej dedykowanej naszej stronie do 13 września.

maraton.jpg

Wystarczy wejść na stronę www.pzuzdrowie.pl/maraton, zalogować się za pomocą numeru startowego oraz numeru zgłoszenia i stworzyć tekst, który pomoże Wam dotrzeć do mety. Gotowe opaski będą czekać na odbiór w pakietach startowych.

To nie wszystko… indywidualne opaski będą mogli stworzyć również kibice.
To oni są największym wsparciem dla biegaczy. Wystarczy zgłosić się do punktu PZU Zdrowie na Stadionie Narodowym w poniższych terminach:
piątek, 25 września, godz. 12:00-20:00
sobota, 26 września. godz. 8:00-20:00
niedziela, 27 września, godz. 8:00-15:00

Koszulki bawełniane lub techniczne

Rejestrując się do udziału w 37. PZU Maratonie Warszawskim możesz zamówić pakiet startowy z pamiątkową koszulką bawełnianą lub koszulką techniczną marki adidas.

Pula koszulek technicznych jest ograniczona.

koszulki_tech.jpg

koszulki baw

Więcej informacji o 37. PZU Maratonie Warszawskim: http://pzumaratonwarszawski.com/

Możliwość komentowania została wyłączona.