27 września 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Najlepsi biegacze w Polsce radzą – Hercog i Świerc w Intersporcie


Chciałbyś uzyskać odpowiedź na dręczące Cię pytania dotyczące treningu, odżywiania i regeneracji? A może chciałbyś po prostu poznać czołowych polskich zawodników w biegach terenowych? Odwiedź w wybranych dniach wybrane sklepy Intersport i porozmawiaj z ekspertami: Piotrek Hercogiem i Marcinem Świercem.

Bieganie to wielka przyjemność… jeśli się wie, jak to robić. Oczywiście trudno wymyślić bardziej naturalny sport, ale nawet wytrawnym amatorom joggingu nie zaszkodzi spotkanie z fachowcami. Trudno zaś wyobrazić sobie lepszych znawców tematu, jeśli chodzi o bieganie w terenie, jak zawodnicy teamu Salomona – Marcin Świerc i Piotr Hercog.
Marcin Swierc i Piotr Hercog. Fot. M. Strojny
Marcin Swierc i Piotr Hercog (fot. M. Strojny)

Piotrek niedawno wywalczył najlepsze w historii miejsce, zdobyte przez Polaków, w kultowym biegu wokół Mont Blanc – UTMB. Wraz z Marcinem jest także współrekordzistą Biegu Rzeźnika. Marcin zaś reprezentował wielokrotnie nasz kraj na mistrzostwach świata i Europy w biegach górskich oraz był najszybszym z Polaków w Biegu 7 Dolin, zajmując II miejsce.

Piotrek i Marcin będą opowiadać nie tylko o tym, czym jest trail running – czyli bieganie w terenie. To można sobie zobaczyć na przykład TUTAJ. Będą także do waszej dyspozycji, jeśli chodzi o pytania dotyczące treningu, odżywiania czy nieco niedocenianego czynnika budowania formy – czyli regeneracji.

Akcja będzie prowadzona od 24 września do 21 października w sieci sklepów INTERSPORT. Przez trzy kolejne weekendy biegacze  Salomon Suunto Team spotkają się z wami:
– 30.09 we Wrocławiu; Magnolia Park (godz. 17-20),
– 07.10 w Krakowie; Galeria Krakowska (godz. 17-20),
– 13.10 w Katowicach; Silesia (godz. 17-20),
– 14.10 w Warszawie; Złote Tarasy (godz. 12-15),
– 14.10 w Warszawie; Arkadia (godz. 17-20).
MArcin Swierc i Piotr Hercog Bieg Rzeznika. Fot. M. Strojny
Marcin Świerc i Piotr Hercog – Bieg Rzeźnika (fot. M. Strojny)
Z polecaną przez Marcina i Piotrka kolekcją można tez zapoznać się w innych sklepach INTERSPORTU, w dziale Salomon Trail Running. A gdyby ktoś chciał obejrzeć ją już teraz -zapraszamy TUTAJ.
Do zobaczenia w sklepach Intersportu – oraz na biegowych trasach w terenie!

Możliwość komentowania została wyłączona.