NB 1080v12
 
27 kwietnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Monika Pyrek ambasadorem marki adidas


Jedna z najlepszych światowych lekkoatletek, specjalizująca się w skoku o tyczce, Monika Pyrek została ambasadorem marki adidas. Zawodniczka, która od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce światowego rankingu lekkoatletycznego, promuje profesjonalną odzież i obuwie do biegania z kolekcji wiosna/lato 2011.
       
Monika Pyrek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych pyrek pion1polskich sportsmanek. Kibice doceniają ją zarówno za sukcesy sportowe, jak i za wielki urok osobisty. Obecna w czołówce światowej nieprzerwanie od 2000 roku, jest 69-krotną rekordzistką Polski oraz jedną z sześciu kobiet, które zdobywały dla Polski medale Mistrzostw Świata. Została także dwukrotną laureatką Plebiscytu Przeglądu Sportowego, zwyciężyła także głosami widzów w telewizyjnym show.

Dzięki współpracy z adidas mogę koncentrować się wyłącznie na treningach i dzięki temu osiągać kolejne sukcesy, także te najważniejsze, kiedy reprezentuję barwy narodowe. Dla sportowca bardzo ważna jest świadomość, że jest wspierany przez markę, która rozumie potrzeby zawodnika i stwarza optymalne warunki do rozwoju. Wsparcie takiego partnera jak adidas, zapewnia mi komfort treningu na najwyższym, mistrzowskim poziomie – mówi zawodniczka.

Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej, Monika zaprezentowała lekką i bardzo kobiecą odzież i buty z linii do biegania Supernova Women. Podczas długich treningów, odpowiednio dobrany strój to połowa sukcesu. Supernova spełnia moje wymagania – komentuje Monika. Mają nie tylko świetny design, ale również nowoczesną technologię, która pozwala na bardziej efektywny trening, a tym samym lepsze wyniki sportowe. Kompatybilna z osobistym trenerem miCoach odzież, została zaprojektowana tak, by podczas biegu dostosowywać się do ruchów biegacza. Natomiast system Clima365, w który jest wyposażona, pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała bez względu na pogodę przez 365 dni w roku.

Miękkie lądowanie podczas sesji zapewniły Monice Pyrek buty Supernova Glide 3 Women, które powstały z myślą o kobiecej stopie. Eksperci adidas zaprojektowali buty tak, by zapewniały one amortyzację i technologiczne wsparcie podczas biegu.

Redakcja Bieganie.pl