3 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Marcin Świerc – raport treningowy: 7000m przewyższeń w 7 dni


Nasz najlepszy biegacz górski – Marcin Świerc szlifuje formę do Mistrzostw Świata w długodystansowym biegu górskim, które za miesiąc – 3 sierpnia odbędą się w Polsce, w Szklarskiej Porębie. Jak trenuje? Jak się regeneruje? Zapraszamy do lektury jego kolejnego raportu treningowego.

540_2lipca.jpg

Marcin z uczestnikami Obozu "Granią Tatr" (fot. M. Strojny)

W każdym tygodniu Marcin opisuje nam, m.in. ile i jak biegał przez minione 7 dni oraz udzieli kilku rad naszym czytelnikom. Jeżeli macie pytania do Marcina zadawajcie je na naszym forum – TUTAJ.

Marcin Świerc. Raport tygodniowy. 2 lipca. 

  • Dystans – ok. 185 km (bieg)
  • Suma przewyższeń w tyg – ok. 7000 m


Coraz intensywniej

Ten tydzień zleciał bardzo szybko. Razem z organizatorkami biegu "Granią Tatr" prowadziłem zajęcia na obozie kondycyjnym. Siedem dni treningowych, super ludzie, każdy to odrębna historia. Z takimi ludźmi którzy tworzą świetna atmosferę to przyjemność trenować. Dużo zajęć, czas płynął bardzo szybko. Dopiero zaczynaliśmy się poznawać, a już trzeba się rozstawać. Ale na pewno będziemy utrzymywać kontakt, jak również spotykać się na imprezach biegowych. 

 

 540_2lipca_2.jpg

Marcin z obozowiczami (fot. M. Strojny)

Mam nadzieję że choć trochę pomogłem moim doświadczeniem w budowaniu  formy obozowiczów. Zapewne wszyscy zapamiętają ten obóz jako świetną przygodę. Do tego start na zakończenie obozu z cyklu Perły Małopolski pokazał wszystkim że ten przepracowany okres dał efekty i że teraz będzie tylko lepiej. 

Możliwość komentowania została wyłączona.