23 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Linia Ekiden od Kalenji – na dobry początek!


Bieganie jest najprostszą, najbardziej pierwotną dla człowieka aktywnością fizyczną. Kiedy uczysz się chodzić, automatycznie uczysz się też biegać. Proste. Dlaczego więc sprzęt do biegania miałby mieć więcej bajerów technicznych od Twojego samochodu, a wzornictwo bardziej fikuśne aniżeli kreacje na gali rozdania Oscarów? Nie musi.

Jeżeli nie interesują Cię tajemnicze zlepki liter i cyfr na obuwiu biegowym, oznaczające przeróżne systemy wsparcia, przyjrzyj się bliżej modelowi Ekiden One od Kalenji. To najprostszy but do biegania, jaki można sobie wyobrazić.

Podeszwa? Jest elastyczna i amortyzuje.
ekiden one podeszwa
Cholewka? Bardzo dobrze odprowadza wilgoć.
ekiden one cholewka
Jeżeli do spontanicznego biegania nie potrzebujesz niczego więcej, to spójrz jeszcze tylko na wyjątkową cenę tych butów i śmiało skończ czytać.
ekiden one cena
fot. Ekiden One w wersji dla kobiet [TUTAJ]
FilmyButy LP v6 eki baner
Kalenji ma też w linii Ekiden modele butów bardziej amortyzujące, jeżeli tego potrzebujesz. Dla biegających częściej lub dłużej w sam raz będą Ekiden Active lub Ekiden Prime.
ekiden prime 2
Fot. Kalenji Ekiden Prime za 179,99 zł [TUTAJ]
Więcej treningów równa się więcej wsparcia dla biegacza – zasady są intuicyjne.
Nie traktujesz swojej ulubionej trasy jak wybiegu na pokazie mody? Słusznie. Las o 06:00 rano się do tego zbytnio nie nadaje. Ubrania z linii Ekiden są lekkie i oddychające, spełniając tym samym wszystkie (czyli aż dwa) niezbędne kryteria pozwalające je nazwać odzieżą biegową. Zaprojektowane w prosty sposób do uprawiania prostego sportu. Czy wolisz luźne spodnie, czy ciasne leginsy, znajdziesz tutaj wszstko, co musisz założyć na trening.
ekiden odziez 2
http://www.decathlon.pl/filmiki_buty_do_biegania_kalenji.html#wg-aljWku6Q

Możliwość komentowania została wyłączona.