4 kwietnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Limit zawodników w biegu na 10 km podwyższony do 12 500


Ze względu na ogromne zainteresowanie udziałem w biegu na 10 km podczas ORLEN Warsaw Marathon, organizator podjął decyzję o zwiększeniu limitu do 12 500 zawodników. Specjalną nagrodę na tym dystansie, jaką jest puchar dla najlepszego zawodnika, ufundował Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski. 

OWM 21042013 fot.D.Kramski LIVE 0563
fot. D.Kramski, LIVE

Zainteresowanie udziałem w ORLEN Warsaw Marathon jest jeszcze większe niż w ubiegłym roku, kiedy to na starcie stanęło 10 000 biegaczy. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia regulaminowy limit zapisów został osiągnięty na tydzień przed zawodami. Organizator, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zdecydował się na podniesienie limitu o dodatkowe 2500 osób. 
Dodatkową motywacją dla wszystkich startujących będą puchary, których fundatorem jest Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski. Otrzyma go najszybszy zawodnik na dystansie 10 km oraz najszybszy zawodnik niepełnosprawny. 
Uczestnicy, którzy zarejestrowali się na bieg 13 kwietnia 2014, ale nie opłacili jeszcze wpisowego, powinni dokonać wpłaty, która zagwarantuje im przyznanie numeru startowego i dopuszczenie do zawodów.
Dodatkowe zapisy również zostaną objęte wiosenną promocją. Każdy, kto już opłacił swój start, może podarować zniżkę w wysokości 30% dowolnie wskazanej przez siebie osobie, która jeszcze nie zgłosiła swojego udziału lub zarejestrowała się, ale nie uiściła opłaty startowej. Promocja dotyczy biegu na dystansie 10 km i płatności poprzez system DotPay. Zawodnik może zalogować się na swoje konto na www.orlenmarathon.pl i w specjalnym polu wprowadzić adres e-mail osoby, której chce przekazać rabat. Osoba obdarowana zniżką otrzyma na wskazany adres wiadomość, w treści której zawarty będzie unikalny kod oraz instrukcja, jak z niego skorzystać.
Więcej informacji: