NB 1080v12
 
4 stycznia 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Kuba Wiśniewski wystartuje w WingsForLife WorldRun


Ujawniamy pierwszego z faworytów w polskiej edycji WingsForLife WorldRun 2015, charytatywnego biegu, w którym to meta Cię goni. Kuba Wiśniewski, bo o nim mowa, medalista Mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce, w 2014 roku pokazał, że biegi ultra nie są mu straszne – w parze z Przemkiem Sobczykiem, w dość zaskakującym stylu (jednocześnie bijąc rekord trasy, ustanowiony przez doświadczonych "ultrasów") triumfował w Biegu Rzeźnika. 

Kuba podzielił się swoimi przemyśleniami na temat intensywności, z jaką będzie musiał biec podczas WingsForLife, aby uzyskać satysfakcjonujący wynik. W porannym programie na antenie TVN24  ocenił, że zanim dogoni go samochód-meta, przebiegnie około 65 km.

Wy także możecie wyznaczyć swój cel na WingsForLife WorldRun 2015. Prezentujemy kalkulator, dzięki któremu oszacujecie, ile kilometrów przebiegniecie przy założeniu utrzymania wyznaczonego przez was średniego tempa. Proponujemy, aby wyjść od tempa rozbiegania, a potem powoli je podnosić. Starajcie się oszacować, czy właśnie tym tempem uda Wam się przebiec dystans, który widzicie na kalkulatorze.

 

kalkulator wfl 9

Kubie Wiśniewskiemu będziemy kibicować w przygotowaniach do biegu. Serdecznie zapraszamy do zapisów. W tym biegu każdy z Was będzie miał swoją wyjątkową metę!

 

Redakcja Bieganie.pl