13 maja 2019 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konkursy – czyli to, co lubią biegacze


Już 20 maja 2019 roku po godzinie 20 – dzięki współpracy z naszymi partnerami i organizatorami biegów – uruchamiamy zakładkę KONKURSY.

Konkursy związane będą przede wszystkim  z imprezami (wydarzeniami opublikowanymi na stronie KalendarzBiegowy.pl pod patronatem bieganie.pl) oraz newsami (artykułami redakcyjnymi lub artykułami sponsorowanymi).

Mogą być jednoetapowe oraz wieloetapowe, z pytaniem zamkniętym lub otwartym. W konkursach z pytaniami zamkniętymi o zwycięstwie decyduje poprawność udzielonej odpowiedzi oraz czas jej przesłania – decyduje więc kolejność zgłoszeń.

W konkursach otwartych (wolnej odpowiedzi) o zwycięstwie decyduje forma, atrakcyjność i trafność odpowiedzi. Zwycięzcę wyłania pracownik Portalu na podstawie subiektywnej oceny nadesłanych wypowiedzi. Liczba Zwycięzców zależy od liczby przewidzianych w konkursie nagród.

Aby wygrywać cenne nagrody nie trzeba być: omnibusem, mistrzem bieżni czy treningu, biegaczem obdarzonym poczuciem humoru czy śmiertelnie poważnym… – należy być użytkownikiem naszego forum (zarejestrowanym użytkownikiem), no i wypada być czujnym, bowiem informacje o konkursach pojawiać się będą na różnych naszych kanałach komunikacji (nasz portal, Facebook, Instagram).

Pierwszy konkurs już dzisiaj. Redakcja Bieganie.pl oraz fundatorzy nagród życzą dobrej zabawy. Szczegółowe informacje o konkursach i ich zasadach znajdują się w zakładce o symptomatycznej nazwie KONKURSY.

Możliwość komentowania została wyłączona.