New Balance 1080v12
 
14 sierpnia 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konkurs – wygraj możliwość startu w BMW Berlin Marathon 2014


Startujesz w I BMW Półmaratonie Praskim? A co powiesz na to, żeby móc wziąć udział również w legendarnym BMW Berlin Marathon? Wytypuj czas, jaki podczas maratonu na Mistrzostwach Europy osiągnie reprezentant Niemiec – Andre Pollmacher i wygraj jeden z dwóch kodów uprawniających do zapisania się na wrześniowy maraton w Berlinie.

bmw typowanie

Zasady zabawy:

1. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy poprzez wytypowanie wyniku reprezentanta Niemiec – Andre Pollmacher podczas maratonu mężczyzn (rozgrywanego w ramach lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurichu) oraz podanie swoich informacji kontaktowych.

2. Każdy uczestnik może wytypować tylko jeden wynik.

3. Termin przyjmowania zgłoszeń do uczestnictwa w konkursie został ustalony na okres od 14.08.2014 do 16.08.2014 (godz. 23:59).

4. Zwyciezcami zostaną 2 osoby, które będą najbliższe wytypowania poprawnego wyniku Andre Pollmachera. Przy tym, jeśli więcej niż dwóm osobom uda się wytypować równie trafnie czas zawodnika, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

5. Warunkiem koniecznym przyznania nagrody jest posiadanie nadanego numeru startowego I BMW Półmaraton Praski.                                         

6. Zwycięzca lub zwyciężczyni (2 osoby) otrzymuje kod uprawniający do zapisania się na tegoroczny BMW Berlin Marathon. Redakcja nie pokrywa kosztów opłacenia zapisu/pakietu startowego. 


Głosowanie zakończone