NB 1080v12
 
4 listopada 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Konferencja Szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Biegów


konferencja psb 540


KONFERENCJA SZKOLENIOWA POLSKIEGO STOWARZYSZENIA BIEGÓW
PIECHOWICE K. SZKLARSKIEJ PORĘBY, 18 – 20.11.2010

Polskie Stowarzyszenie Biegów serdecznie zaprasza  na Konferencję Szkoleniową Organizatorów Imprez Biegowych oraz sympatyków biegania w Polsce, która odbędzie się w dniach 18 – 20.11.2010 w miejscowości Piechowice k. Szklarskiej Poręby.  

Do dyspozycji organizatorów  imprez biegowych w Polsce mamy  *** hotel, z basenem, saunami,  oraz fitness. Ponadto monitorowany bezpłatny parking, na miejscu sala wykładowa, restauracja, bar. Hotel „LAS”, strona internetowa:  www.hotel-las.pl

W ubiegłym roku byliśmy w miejscowości Jarosławiec, nad morzem. Teraz będziemy w górskiej miejscowości w Karkonoszach. Konferencja będzie miała charakter szkoleniowy i każdy uczestnik wyjedzie z certyfikatem ukończenia takiego szkolenia. Będzie ciekawy program tegorocznej Konferencji:
 
– Omówimy najważniejsze sprawy dotyczące organizacji imprez biegowych, pozwolimy sobie na otwartą dyskusję.
– Uzgodnimy Kalendarz Imprez Biegowych w Polsce na 2011 rok.
– Zaprezentujemy firmy produkujące puchary, medale, sprzęt sportowy, odżywki i napoje dla biegaczy, usługi w zakresie pomiaru czasu, spikerowanie imprez biegowych, reklama w prasie, radio, telewizji i w internecie.

Szczegółowy program i koszty udziału w konferencji  wkrótce ukażą się na stronie PSB: www.psb-biegi.com.pl oraz będą wysyłane pocztą do wszystkich organizatorów imprez biegowych w Polsce.

Już teraz zapraszamy  organizatorów na naszą konferencję .

Zarząd
Polskiego Stowarzyszenia Biegów

Redakcja Bieganie.pl