7 marca 2016 Redakcja Bieganie.pl Sport

Kampana ASICS Run Longer w Intersport


Od 25 lutego we wszystkich sklepach Intersport trwa kampania ASICS Run Longer. Kupując wybrane modele butów ASICS, otrzymujemy w prezencie skarpety kompresyjne za 1zł! Promocją objęte są najważniejsze modele z nowej kolekcji, w tym dostępne tylko w Intersport ASICS GEL-Glorify 2. Nie zabrakło również nowego ASICS fuzeX™!
Wiosna to idealny czas na zaplanowanie sezonu biegowego. Czym byłyby jednak wielotygodniowe przygotowania do startów, bez odpowiedniego sprzętu? Z pomocą dla biegaczy wychodzi INTERSPORT oraz ASICS. Przy zakupie wybranych modeli butów biegowych ASICS, otrzymujemy skarpety kompresyjne za 1zł! Promocją objęte są zarówno modele damskie, jak i męskie.
Jednym z najważniejszych produktów nowej kampanii jest, dostępny tylko w sklepach Intersport, ASICS GEL-Glorify 2.
T60RQ 9050 f l primary LR
Jest to niezwykle miękki i komfortowy przedstawiciel neutralnych butów treningowych. W nowej odsłonie na rok 2016 ten zaawansowany model zyskał bezszwową cholewkę, która pozwoli na bardziej komfortowe dopasowanie buta do stopy.
g3.jpg
Zmieniono również konstrukcję zapiętka, który w lekkiej anatomicznej formie utrzymuje piętę w stabilnym bezpiecznym położeniu, niezależnie od dynamiki ruchu.
g1.jpg
Model Gel-Glorify 2, dzięki flagowej dla ASICS technologii GEL™, umieszczonej pod piętą i pod śródstopiem, zapewnia doskonałą amortyzację, szczególnie dla cięższych biegaczy.
g2.jpg
Poprzez swoją miękkość i kontrolę prowadzenia stopy idealnie sprawdzi się przy dłuższym wybieganiu. Zastosowana w podeszwie środkowej pianka FluidRide® gwarantuje poczucie amortyzacji i dynamiki w trakcie biegu, natomiast linia Guidance Line® zapewnia kontrolowane przetoczenie stopy oraz optymalne rozłożenie nacisku stopy na podłoże.

g4.jpg
Lekka i odporna na ścieranie guma AHAR®+ odpowiada za dobrą przyczepność nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.
Przy zakupie wybranych modeli butów biegowych, za 1zł otrzymujemy skarpety kompresyjne ASICS. To rozwiązanie, które doceni każdy biegacz, którego treningi często opierają się o długie wybiegania. Dzięki zastosowaniu kompresyjnego materiału, skarpetki poprawiają wydolność krążenia, jednocześnie zmniejszając nasze tętno w trakcie biegu. W praktyce przekłada się to na lepsze wyniki sportowe i lepszy metabolizm mięśni. Wykonane z najlepszych materiałów skarpetki, gwarantują komfort i oddychalność, nawet w trakcie najcięższych treningów.
s1
Kampania ASICS Run Longer jest dostępna we wszystkich sklepach Intersport na terenie kraju. Szczegóły dotyczące akcji, w tym lista produktów objętych promocją dostępna jest na stronie: http://www.intersport.pl/campaign/pl-asics-run-longer
Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na stronie: www.asics.pl
oraz na naszych profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/ASICSEUROPE

Możliwość komentowania została wyłączona.