DSC01955
17 sierpnia 2023 Redakcja Bieganie.pl Sport

Joanna Jóźwik dołącza do trenerów New Balance Run Club

Z wielką radością ogłaszamy nowy etap projektu New Balance Run Club! Do zespołu ekspertów i trenerów NBRC dołącza wyjątkowa lekkoatletka, Joanna Jóźwik. Jej imponujące osiągnięcia na międzynarodowej arenie sportowej, determinacja oraz pasja do biegania stanowią inspirację dla wielu osób na całym świecie.

Joanna Jóźwik dołączy do grona trenerów, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc biegaczom osiągnąć swoje cele i pokonać własne ograniczenia. Jej profesjonalne podejście będzie cennym wsparciem dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoje wyniki i czerpać jeszcze większą radość z uprawiania biegania.

Wspólnie z Edytą Litwiniuk, doświadczoną trenerką New Balance Run Club, Joanna Jóźwik poprowadzi treningi co wtorek o godzinie 18.30. To niezwykła okazja, by wziąć udział w profesjonalnych zajęciach, pod okiem dwóch wyjątkowych osobowości sportu. Obie trenerki, dzięki swojemu zaangażowaniu oraz pełnemu pasji podejściu, zapewnią uczestnikom inspirujące i efektywne treningi, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania do dołączenia do treningów New Balance Run Club wspólnie z Joanną Jóźwik i Edytą Litwiniuk! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym biegaczem czy doświadczonym zawodnikiem, nowe wyzwania i osiągnięcia czekają na Ciebie podczas treningów NBRC.

New Balance Run Club to nie tylko klub biegowy – to globalna społeczność pasjonatów ruchu, która ślad swojej obecności zostawia na całym świecie. Od malowniczych tras w Warszawie, przez historyczne ulice Krakowa, aż po nowoczesne aleje Singapuru. NBRC łączy biegaczy niezależnie od położenia geograficznego. Teraz, z wielką radością i energią, otwieramy kolejny rozdział naszej historii – w sercu Budapesztu.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments