2 lutego 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

I Mistrzostwach Polski Informatyków w Maratonie


Chcielibyśmy zaprosić i zachęcić do udziału w:

I Mistrzostwach Polski Informatyków w Maratonie, podczas 13 Poznań Maraton.
 
Od kilku lat pracownicy naszej firmy, w większości z działu IT, w tym moja skromna osoba, startują w Poznańskim Maratonie oraz PółMaratonie. Chcąc rozwinąć ten trend, za zgodą i wsparciem Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji (www.posir.poznan.pl ) organizujemy I Mistrzostwa Polski Informatyków w Maratonie podczas 13 Poznań Maraton.

 infotmatyk250
Pomysł zorganizowania takich Mistrzostw jest doskonałą szansą, aby wypromować zdrowy tryb życia wśród osób, które większość swojego czasu spędzają w pozycji siedzącej przed komputerem. 

Chcielibyśmy, aby nasz pomysł dotarł do jak największej liczby „informatyków”, i aby zgromadził na starcie Maratonu imponującą liczbę osób, które chcą sobie coś udowodnić.

Naszym celem jest, udowodnić, że „Informatycy” mimo, że są jedną z grup zawodowych, która według stereotypów nie ma wiele wspólnego ze sportem, jest w stanie pokonać ten morderczy dystans. Chcemy spopularyzować i upowszechnić bieganie jako najprostszą formę rekreacji, wśród osób pracujących w sektorze IT.

Mamy doświadczenie w organizowaniu grupy Maratończyków we własnym gronie, teraz organizujemy  imprezę na wielką skalę.
 
Jesteśmy gotowi na wyzwania, i chętnie zarazimy innych naszym optymizmem i chęcią do zrobienia czegoś wielkiego, czym jest udział w Maratonie.
 
Będziemy obecni na Facebooku i NaszejKlasie, gdzie będziemy zamieszczać najnowsze informacje, zdjęcia, wywiady, artykuły etc.
 

poznan pomon1

Nawiązując również do naszej chlubnej tradycji, także w tym przypadku chcielibyśmy wesprzeć wybrany cel charytatywny. Co roku wybieramy cel, na który zbieramy fundusze, co jeszcze bardziej motywuje naszych maratończyków do biegu na tym długim dystansie. Podczas 12 Poznań Maraton pomogliśmy Martynce (www.siepomaga.pl/r/martynka-poznanmaraton ).

Przechodząc do meritum chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w tej imprezie. Wszystkich chętnych informujemy, że najwyższy czas na rozpoczęcie treningów 🙂 !!!

Już 01.04.2012 możecie spróbować swoich sił w Półmaratonie (zapisy na stronie www.halfmarathon.poznan.pl/pl/ )

Chcecie dowiedzieć się więcej, piszcie do nas:

orgOrganizator:

Maciej Król
(sprawy ogólne)

e-mail: maciej.krol1@gazeta.pl

org1Współorganizator:

Monika Bejma
(zapisy, sprawy administracyjne, nagrody, etc…)

e-mail: monika_bejma@gazeta.pl
 


Mail główny Mistrzostw:
mpiwm13@gazeta.pl

Facebook: pl-pl.facebook.com/MistrzostwaPolskiInformatykowwMaratonie

 

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
LICZYMY NA WASZ UDZIAŁ
DO ZOBACZENIA NA STARCIE…

 

Możliwość komentowania została wyłączona.