new balance 880
 
18 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

I Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię


22 czerwca zapraszamy na imprezę Trójkowo-Sportowo, organizowaną przez FUNdację BIEGanie i radiową Trójkę, którą początkowo zaplanowaliśmy na 1 czerwca. Niestety pogoda spłatała nam figla i musieliśmy zmienić termin.

Impreza odbędzie się w warszawskim parku Agrykola w godz. 9-14. Będzie wyjątkowym połączeniem zawodów biegowych i występów artystycznych. Na artystycznej scenie pojawią się m.in.  beatboxerzy i performerzy, którzy przygotują sportowe zagadki dotyczące różnych dyscyplin sportu. Będą także występy na własnoręcznie zrobionych instrumentach i warsztaty rytmów meczowych granych przez kibiców z różnych krajów świata. W wydarzeniu wezmą udział również sportowi goście, m.in. były piłkarz i reprezentant Polski Cezary Kucharski, a także aktorzy Teatru Baj.

medale_trojkowo.jpg

Równolegle – na scenie sportowej podczas nietypowych zawodów biegowych występować będą  dzieci. Zaplanowane są biegi na dystansie 33, 333, sztafeta 3×330 metrów oraz pierwszy trójkowy bieg m.in. wokół siedziby radia – Waterrr Sport Run 2012. Trójkowo-Sportowo poprowadzą Katarzyna Stoparczyk, dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka trójkowej audycji „Dzieci wiedzą lepiej”, Krzysztof  Łoniewski, sportowy dziennikarz Trójki oraz Paweł Januszewski, prezes FUNdacji BIEGanie, były lekkoatleta, mistrz Europy w biegu na 400 m ppł, olimpijczyk.

22 czerwca to także ostatni dzień zapisów na I Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię na dystansie 10 km, które zostaną rozegrane w ramach VIII Nocnego Biegu Świętojańskiego w Gdyni. Bieg odbędzie się 7 lipca. Start zaplanowany jest na godzinę 21:00, co gwarantuje, że atrakcyjna, nadmorska trasa będzie wyglądać jeszcze bardziej niesamowicie! Więcej informacji i zapisy na stronie www.gosirgdynia.pl.

Trwają również zapisy na Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię na Trójkę, które odbędą się 22 lipca podczas 2. wałeckiego biegu filmowego. Szczegóły na stronie www.biegfilmowy.pl.