18 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

I Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię


22 czerwca zapraszamy na imprezę Trójkowo-Sportowo, organizowaną przez FUNdację BIEGanie i radiową Trójkę, którą początkowo zaplanowaliśmy na 1 czerwca. Niestety pogoda spłatała nam figla i musieliśmy zmienić termin.

Impreza odbędzie się w warszawskim parku Agrykola w godz. 9-14. Będzie wyjątkowym połączeniem zawodów biegowych i występów artystycznych. Na artystycznej scenie pojawią się m.in.  beatboxerzy i performerzy, którzy przygotują sportowe zagadki dotyczące różnych dyscyplin sportu. Będą także występy na własnoręcznie zrobionych instrumentach i warsztaty rytmów meczowych granych przez kibiców z różnych krajów świata. W wydarzeniu wezmą udział również sportowi goście, m.in. były piłkarz i reprezentant Polski Cezary Kucharski, a także aktorzy Teatru Baj.

medale_trojkowo.jpg

Równolegle – na scenie sportowej podczas nietypowych zawodów biegowych występować będą  dzieci. Zaplanowane są biegi na dystansie 33, 333, sztafeta 3×330 metrów oraz pierwszy trójkowy bieg m.in. wokół siedziby radia – Waterrr Sport Run 2012. Trójkowo-Sportowo poprowadzą Katarzyna Stoparczyk, dziennikarka radiowa i telewizyjna, autorka trójkowej audycji „Dzieci wiedzą lepiej”, Krzysztof  Łoniewski, sportowy dziennikarz Trójki oraz Paweł Januszewski, prezes FUNdacji BIEGanie, były lekkoatleta, mistrz Europy w biegu na 400 m ppł, olimpijczyk.

22 czerwca to także ostatni dzień zapisów na I Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię na dystansie 10 km, które zostaną rozegrane w ramach VIII Nocnego Biegu Świętojańskiego w Gdyni. Bieg odbędzie się 7 lipca. Start zaplanowany jest na godzinę 21:00, co gwarantuje, że atrakcyjna, nadmorska trasa będzie wyglądać jeszcze bardziej niesamowicie! Więcej informacji i zapisy na stronie www.gosirgdynia.pl.

Trwają również zapisy na Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię na Trójkę, które odbędą się 22 lipca podczas 2. wałeckiego biegu filmowego. Szczegóły na stronie www.biegfilmowy.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.