31 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

I Bieg z Łapką


lapka 1


Data: 4 sierpnia 2012r.
Miejsce: Bydgoszcz
Dystans: 8km


Grupa Sportów Wytrzymałościowych ŁAPKA oraz K.S. Gwiazda z Bydgoszczy zapraszają na jedyny taki bieg.

Zarówno impreza jak i GSW Łapka mają na celu pomoc zwierzętom. W tym roku cała kwota z wpisowego przeznaczona będzie na Bydgoski Klub Przyjaciół Zwierząt ANIMALS na pomoc weterynaryjną dla bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt.

W dniu imprezy oprócz zawodów będzie można zasięgnąć porady weterynaryjnej oraz porozmawiać z działaczami Klubu Animals.

W imprezie będzie można wystartować ze swoim pupilem i wspólnie pokonać trasę 8km malowniczą trasą wokół Starego Kanału Bydgoskiego. Trasa będzie liczyć dwie pętle po 4km, nie wprowadzamy limitu czasowego ponieważ zależy nam na zachęceniu do biegania nowych osób. Dodatkową motywacją będzie piękny unikatowy medal, który czekać będzie na każdego kto pokona dystans 8km. Będą to nie tylko zawody lecz przede wszystkim wspólna biegowa zabawa.

Dla najszybszych zawodników i zawodniczek przewidziano pamiątkowe statuetki oraz inne nagrody. Oprócz tego organizatorzy przewidują jeszcze wiele niespodzianek, ale co to za niespodzianki okaże się dopiero w dniu startu.

Jako organizator mogę zapewnić że będzie się działo dużo:)

Link do strony biegu: www.lapeczka.pl

Link do formularza zgłoszeniowego: http://www.lapeczka.pl/2.html

Filmik promujący I bieg z łapką!!! http://www.youtube.com/watch?v=wtR-7ocPGog

Możliwość komentowania została wyłączona.