15 lutego 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

HDR Base (6km, 16 przeszkód) – czyli bieg przeszkodowy z psem


Jeżeli lubisz dobre wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na lini startu zawodów HDR Base (6km, 16 przeszkód), które odbędą się na Farmie Makedońskich w Zawiesiuchach 12 maja.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

W trakcie HDR, nie tylko będziesz konkurować z czasem; będziesz musiał pokonać trudne przeszkody, upór psa, a nawet siebie. Będziesz zmęczony i obolały, będziesz pokryty błotem aż po uszy. Ale na końcu, kiedy przekroczysz linię mety, poczujesz się szczęśliwy i dumny – dumny z siebie i swojego psa: twardego duetu.

Nowością w bieżącym sezonie zawodów jest Bitwa między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Możesz zgłaszać się w zespole lub jako indywidualny uczestnik. Pośpiesz się, bo tylko 56 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

Dziękujemy za odznaczenie “Wezmę udział”, jeśli chcesz tam być.  Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko być widzem, to znaczy, że chcesz wziąć udział w zawodach, użyj następującego linku: https://harddograce.pl/zgloszenia/ (Możesz uczestniczyć tylko z ważnym zgłoszeniem.)

Więcej informacji na temat Hard Dog Race można znaleźć na stronie harddograce.pl. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: infopl@harddograce.pl.

Zobacz co Cię czeka!

Możliwość komentowania została wyłączona.