15 lipca 2015 Redakcja Bieganie.pl Sport

Fotorelacja z biegu nad Jeziorem Rożnowskim


Po trzech deszczowych edycjach po raz pierwszy uczestników Biegu nad Jeziorem Rożnowskim, który odbył się w niedzielę 12 lipca przywitała piękna, słoneczna pogoda.

rozn_01.jpg

Organizatorzy czwartej edycji biegu odwrócili trasę biegu, a uczestnicy odwrócili frekwencję: w zeszłym roku 123 osoby w tym 321. Dodając do tego marsz Nordic Walking (21 osób) oraz biegi dzieci (ponad 140 osób) otrzymujemy ponad 3-krotny wzrost frekwencji! Taka liczba biegaczy zrobiła wrażenie na wszystkich obecnych!

rozn 02

Na starcie zjawili się mieszkańcy gminy, najbliżsi sąsiedzi (Nowy Sącz, Gorlice, Kraków), jak również goście z Mińska Mazowieckiego, Katowic, Sosnowca, Olkusza, Gdyni, Siemiatycz, Jeleniej Góry, Rybnika, Łodzi, Oławy, Gliwic, Zakopanego, Mielca, Sanoka i Hiszpanii 😉

3… 2… 1… konfetti!

rozn 03

Trasa biegu była wymagająca, a dwa podbiegi zmęczyły nawet najlepszych zawodników. Mimo wysokiej temperatury uczestnicy w dobrym stanie dotarli do mety dzięki mieszkańcom, którzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali aż 9 punktów z wodą, co dało możliwość korzystania z niej co kilometr.  

Czołówka na pierwszym podbiegu i mała próbka widoków z trasy.

rozn_04.jpg

Organizatorzy zadbali o to, żeby uczestnicy często uśmiechali się na trasie 😉 A punkt dopingowy na 9 kilometrze napędził wszystkich na ostatnie minuty rywalizacji.

rozn 05

Witamy na mecie 😉

rozn_06.jpg
Uroczyste, wspólne zakończenie biegu.

rozn 07

Oprócz biegu głównego i marszu Nordic Walking, ponad 140 dzieci rywalizowało w 4 kategoriach wiekowych: Przedszkolaki, klasy 1-3, 4-6 i Gimnazjum.

rozn_08.jpg

Nagrodzeni zostali wszyscy, a pierwsze trójki dodatkowo otrzymały upominki i dyplomy.

rozn_09.jpg

Dekoracja główna: 25 czteroosobowych drużyn = 100 osób na podium. Tylko zdjęcie panoramiczne dało rade objąć je całe!

rozn 10

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

mizuno.jpg

Możliwość komentowania została wyłączona.