11 listopada 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Festiwal Biegowy dookoła Europy


festiwal250Festiwal Biegowy zaprasza na największe maratony w Europie – do Rzymu, Paryża, Barcelony, Madrytu i Sztokholmu. Każdy kto zarejestruje się na  Festiwal  i wniesie opłatę startową będzie miał szanse wygrać wycieczkę na jeden z wielkich maratonów.  Nagroda obejmuje przelot, pakiet startowy oraz kieszonkowe. Co miesiąc do wygrania będą 3 wycieczki. Pierwsze losowanie już w piątek,  16 grudnia – tego dnia wylosujemy trzech zawodników, którzy dostaną szansę wystartowania w maratonie w „wiecznym mieście” czyli Rzymie. W styczniu wylosujemy 3 wycieczki do  Barcelony, w lutym do Paryża, w marcu do Madrytu, a w kwietniu do Sztokholmu.  W losowaniu wycieczek uczestniczą zawodnicy którzy zgłosili swój udział i zapłacili opłatę startową na jeden z następujących biegów: Maraton,  Życiową Dychę,  Bieg 7 dolin,  Biegi na Jaworzynie i  biegi górskie na 33 i 66 km.

Lp

 

Termin maratonu

Miasto

Termin losowania wycieczek

1

18 marca

Rzym

16  grudnia

2

25 marca

Barcelona

20 stycznia

3

15 kwietnia

Paryż

17 lutego

4

22 kwietnia

Madryt

16 marca

5

 2 czerwca

Sztokholm

20 kwietnia

Szybka rejestracja daje szanse także na skorzystanie z najniższych opłat startowych, które obowiązują do końca roku – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego” – opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój –  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  – 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój
 
Uczestników Festiwalu Biegowego w 2012 czeka wiele nowości – przede wszystkim rozpoczynamy zawody  już w piątek po południu, ponadto miłośnicy biegania po górach   będą mogli spróbować swoich sił na trasach na których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim, rozszerzona zostanie także liczba biegów wchodzących w skład ligi Festiwal Biegów. Przewidujemy także dwa koncerty – w piątek i sobotę wieczorem. Nie zabraknie zatem ani sportowych emocji, ani wspaniałej rozrywki, ani też – szczególnie dla rodzin biegaczy – dobrego wypoczynku w pięknym  Beskidzie Sądeckim.

Więcej informacji i regulamin promocji na stronie www.festiwalbiegowy.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.