new balance 880
 
25 czerwca 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Dzieciaki opanowały warszawską Agrykolę


Kilkaset uśmiechniętych dzieciaków, wspaniali artyści na scenie i emocjonujące zawody biegowe – tak wyglądało Trójkowo-Sportowe zakończenie roku szkolnego na warszawskiej Agrykoli.

1 czerwca pogoda nie pozwoliła zorganizować imprezy Trójkowo-Sportowo. Tym razem nic nie stanęło nam na przeszkodzie. Z zachmurzonego nieba nie spadła ani kropla, a chmury nie wystraszyły dzieci z warszawskich i podwarszawskich szkół. Było wesoło, artystycznie i sportowo.

Podczas, gdy na scenie występowali artyści tacy jak bajkopisarz Grzegorz Kasdepke czy aktorzy Teatru Baj, dzieci rywalizowały w trójkowych biegach – na 33,3; 333 metry i w biegu głównym – na 50-lecie radiowej Trójki – Waterrr Sport  Run (wokół siedziby radia).

bbl540
fot. Michał Puchalski/mediasport

Każdy  uczestnik imprezy dostał pamiątkowy medal, dzięki czemu dzieciaki poczuły się jak prawdziwi sportowcy! – Bardzo się cieszę, bo to mój pierwszy medal. Chciałbym kiedyś zdobyć ich więcej – mówił 11-letni Piotrek, tuż po tym, jak na jego szyi zawisł Trójkowo-Sportowy medal.

Emocji nie zabrakło także podczas losowania nagród wśród wszystkich uczestników imprezy i wręczania pucharów dla najlepszych biegaczy.

Zapraszamy za rok! 🙂