17 maja 2012 Redakcja Bieganie.pl Sport

Druga edycja Warsaw Track Cup – szykujcie się na 22 maja


Wysyp ulicznych imprez biegowych jest powodem do radości. Jednak ile razy można startować na ulicy? Trenerzy Warszawskich Ścieżek Biegowych oraz Klub Biegacza Tempo zapraszają 22 maja, po raz drugi w tym roku, na Warsaw Track Cup, czyli mityng na tartanowej bieżni stadionu stołecznej Agrykoli.

___204___1280x851____Copy.jpg

Rejestracja elektroniczna do biegu wciąż trwa na stronie www.warsawtrackcup.pl, ale liczba miejsc ograniczona jest do 350 uczestników.

W programie zawodów biegi na dystansach 1500, 3000 i 1000 metrów, z podziałem na serie dostosowane do poziomu uczestników. W ramach mityngu odbędzie się również Bieg o Puchar Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na dystansie 1500 m. Na miejscu bezpłatne testowanie najnowszych butów z kolekcji Nike Running, kontakt ze specjalistami od treningu, fizjoterapii oraz fizjologii, a wszystko w oprawie ze światła (reflektory) oraz muzyki (playlista złożona z hitów biegowych poniesie każdego po życiówkę).

Bieganie.pl jest patronem medialnym wielkiego ścigania na bieżni. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie mityngu: www.warsawtrackcup.pl

No to kto się chce pościgać?

Możliwość komentowania została wyłączona.