New Balance 1080v12
 
1 grudnia 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Dołącz do Drużyny Dbam o Zdrowie


Dołącz do Drużyny Dbam o Zdrowie i zostań maratończykiem! Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia ruszają w Łodzi przygotowania do najważniejszej imprezy otwierającej sezon biegowy w Polsce w 2012 roku – Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie.

Treningi pod patronatem Aptek Dbam o Zdrowie będą prowadzone 2 razy w tygodniu (w środy i niedziele) w trzech wybranych miastach – Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy lekkoatletyki, znani biegacze i maratończycy. Udział w zajęciach dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

lodzMaraton350

4 grudnia (niedziela) zapraszamy na pierwszy trening w Łodzi. Spotykamy się o godz. 12:00 w Parku na Zdrowiu vis-a-vis Aquaparku Fala. Zajęcia w Łodzi poprowadzi Jacek Chmiel, trener II klasy LA, mogący pochwalić się doskonałym rekordem życiowym w maratonie – 2 godziny i 34 minuty.

Uczestnicy zajęć w Łodzi będą mieli też niepowtarzalną okazję trenować przez całą zimę w Atlas Arenie, bo środowe zajęcia będą odbywały się pod dachem, właśnie w tym miejscu.

Od 11 grudnia (niedziela) prowadzone będą także zajęcia w Warszawie i Poznaniu. Szczegółowe informacje o Drużynach Dbam o Zdrowie w tych miastach podane zostaną do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie odbędzie się 15 kwietnia 2012 roku. Na trasę prowadzącą najatrakcyjniejszymi ulicami miasta wyruszy około 3 tysięcy biegaczy z całej Polski i kilkunastu krajów świata.