23 września 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bieg Śniadaniowy z Rafałem Wójckiem


sniadaniowy wojcik 540

Rafał Wójcik poprowadzi trening na dystansie 5 km dla biegaczy w przeddzień 32. Maratonu Warszawskiego. Popularny zawodnik, ambasador Timex w Polsce, zaprasza wszystkich chętnych na Pola Mokotowskie w sobotę 25 września. Początek zajęć o godz. 9 rano na placu przed Biblioteką Narodową, przy wejściu od strony alejki parkowej. (miejsce spotkania zaznaczona na mapie poniżej)

Bieg śniadaniowy odbędzie się z inicjatywy Timex, Sponsora Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Rafał Wójcik to jeden z najlepszych polskich maratończyków, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski. Podczas treningu każdy biegacz będzie mógł zapytać go o prawidłowy trening, monitoring pracy serca, taktykę i tempo biegu. Wójcik chętnie dzieli się swym doświadczeniem z amatorami biegania.

Rafał Wójcik poprowadzi rozgrzewkę, a następnie przebiegnie 5 kilometrów z całą grupą chętnych zawodników. W tym samym czasie będzie możliwość poznania czołowych biegaczy 32. Maratonu Warszawskiego, którzy na Polach Mokotowskich także przygotowywać się będą do niedzielnej walki o zwycięstwo na stołecznej trasie.


Pokaż Spotkanie z Rafałem Wójcikiem na większej mapie

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:
Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

Możliwość komentowania została wyłączona.