25 sierpnia 2010 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bemowski Bieg Przyjaźni – KONKURS


bemowski bieg 2010

Zwycięzcami w konkursie zostali:

Piotr Borkowski, Marcin Olak i Tamara Mieloch. Gratulujemy!

Odpowiedź na pytanie: „Co ty zrobisz, kiedy inni pójdą na bieg?”

W sprawie wygranej skontaktują się z Państwem organizatorzy.

***

K O N K U R S

Przodownicy i przodowniczki pracy! Uroczyście ogłaszamy, iż dobrotliwy Komitet Organizacyjny Bemowskiego Biegu Przyjaźni zdecydował przekazać 3 darmowe pakiety startowe (2 dla mężczyzn i 1 dla kobiet) na konkurs w portalu Bieganie.pl. Do wygrania także potężne ilości najbardziej szarego z szarych i najbardziej trwałego z trwałych papieru toaletowego Servus!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do piątku, 27 sierpnia, do godziny 12 w południe, przesłać na adres [redakcja małpa bieganie.pl] odpowiedź na pytanie: Jak brzmiało zeszłoroczne hasło przewodnie Bemowskiego Biegu Przyjaźni?

Czekamy na Wasze odpowiedzi! Więcej informacji o imprezie na www.biegbemowa.pl

***

Bemowski Bieg Przyjaźni – Biegnij razem z nami! Meta w PRL.

Ruszyły zapisy do Bemowskiego Biegu Przyjaźni, jedynego w Polsce biegu ulicznego utrzymanego w klimacie PRL. Długie kolejki, szary papier toaletowy i pakiety startowe w opakowaniach zastępczych – to tylko niektóre atrakcje czekające na biegaczy.

Zapisy trwają na oficjalnej stronie internetowej www.biegbemowa.pl, gdzie dostępne są również wszystkie najważniejsze informacje o imprezie. Layout graficzny strony utrzymany jest w stylu plakatów propagandowych z czasów PRL.

Organizatorzy zalecają jak najszybszą rejestrację, ponieważ bieg jest reglamentowany. Limit uczestników wynosi:
– 400 osób w Biegu Przodowników Pracy (bieg mężczyzn);
– 200 osób w Biegu Przodowniczek Pracy (bieg kobiet).

Impreza odbędzie się 19 września na warszawskim Bemowie. 5-kilometrowa trasa biegu poprowadzi po osiedlu Przyjaźń, pomiędzy domkami fińskimi zbudowanymi dla radzieckich budowniczych Pałacu Kultury i Nauki. Jak zapewniają organizatorzy, start w imprezie gwarantuje prawdziwe przeniesienie się w czasie do czasów PRL.

FORUM DYSKUSYJNE

Zapraszamy na www.biegbemowa.pl.

Możliwość komentowania została wyłączona.