NB 1080v12
 
15 września 2011 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bemowski Bieg Przyjaźni już w najbliższą niedzielę


BemowskiW niedzielę, 18 września odbędzie się III Bemowski Bieg Przyjaźni. Impreza utrzymana jest w klimacie PRL. Nie zabraknie towarów reglamentowanych na kartki, a wśród startujących zostanie rozlosowana pralka Frania z wyżymaczką.

Bemowski Bieg Przyjaźni na stałe zagościł już w kalendarzu warszawskich biegów. Ponad pół tysiąca uczestników już po raz trzeci zmierzy się z pięciokilometrową trasą prowadzącą przez osiedle „Przyjaźń” na Bemowie. Biuro zawodów, zlokalizowane na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Bemowo, czynne będzie w sobotę, 17 września od 14:00 do 18:00 i w dniu imprezy w godzinach 8:00 – 11:30.

W samo południe odbędzie się bieg rekreacyjny na dystansie 1 km. Może wziąć w nim udział każdy, kto zapisze się w biurze zawodów. Start biegu głównego kobiet zaplanowany jest na 12:15, mężczyźni zmierzą się z trasą o godzinie 13:00.

Wszyscy uczestnicy biegu głównego otrzymają natomiast produkty znane z czasów PRL: oranżadę Klik, szary papier toaletowy Servus oraz mydło Biały Jeleń, a wszystko to w opakowaniach zastępczych.

Impreza zakończy się dekoracją zwycięzców około godziny 14:00. Więcej informacji na www.biegbemowa.pl.

Redakcja Bieganie
Redakcja Bieganie.pl