New Balance 1080v12
 
6 września 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

Bądź mistrzem na podium i wygraj Nike Free Flyknit


Słyszeliście na pewno o nowym bucie Nike Free Flyknit. To jeden z tych modeli, które przemawiają do nas zarówno z punktu widzenia biegowego (podeszwa Free) jak i estetycznego (skarpeta Flyknit). Mamy dla was niespodziankę – u nas możecie wygrać damską i męską parę Nike Free Flyknit. Co musicie zrobić? Sprawdźcie!

Nike Free Flyknit Womens original

Tak prezentuje się Nike Free Flyknit

Jeśli oglądaliście Mistrzostwa Świata w LA w Moskwie (ale jeśli nie oglądaliście to też możecie uczestniczyć w konkursie) to być może zauważyliście, że kilkoro ze złotych medalistów stało na podium właśnie w Nike Free Flyknit ! Międzyinnymi była to Mistrzyni Świata w maratonie z Moskwy Ednah Kiplagat. 

Na czym będzie polegać konkurs?

Wyobraźcie sobie, że jesteście Mistrzami Świata! Stoicie na podium i odbieracie gratulacje od wiwatującego na waszą cześć stadionu! Zróbcie sobie zdjęcie (niech ktoś zrobi) i przyślijcie do nas na adres: redakcja@bieganie.pl. Na zgłaszanie swoich prac macie czas do 14 września.

Spośród najlepszych zdjęć wybierzemy 5 i poddamy ocenie zarejestrowanych czytelników naszego forum.

Co będzie decydowało o zwycięstwie?

Wasza kreatywność. Czy będzie to ciekawy wyraz twarzy? Czy aranżacja otoczenia? Czy ciekawy strój? Czy gest? Czy ciekawe ujęcie, skadrowanie? Czy pomysłowość wyrażająca się w jakimś innym elemencie? Ruszcie głowami! Przyjrzyjcie się jak zachowują się na podium medaliści! To proste zadanie, wystarczy wykazać się pomysłowością a jedna para damska i jedna męska trafią do was.

Do dzieła!

Zasady:

1) Każdy uczestnik może nadesłać tylko jedno zdjęcie
2) Uczestnik konkursu musi znajdować się na zdjęciu i dysponować prawami do tego zdjęcia
3) Zdjęcia powinny być możliwie dobrej jakości, jednak nie większe niż 1MB, w układzie poziomym lub pionowym.
4) Zgłaszanie prac konkursowych trwa do 14 września 2013
5) Spośród nadesłanych prac redakcja wybierze kilka najlepszych prac które podda głosowaniu wśród użytkowników forum portalu Bieganie.pl, których liczba postów wynosi przynajmniej 100 i którzy zarejestrowali się wcześniej niż 6 września 2013.
6) Wybrane prace zostaną przedstawione do 16 września, głosowanie odbędzie się 17 września w godzinach: 19:00 – 22:00.
7) Jeśli dwie prace uzyskają tę sama liczbę głosów o zwycięstwie decyduje Redakcja Bieganie.pl

Przeprowadzenie konkursu było możliwe dzięki współpracy z:
forpro540