5 lipca 2013 Redakcja Bieganie.pl Sport

all in for parkrun


adidas drugi rok z rzędu został partnerem parkrun – ogólnoświatowej akcji, w ramach której w wybranych miastach Polski, co weekend, odbywają się bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu. Z tej okazji dla wszystkich biegaczy przygotowaliśmy kilka niespodzianek!
all_in_for_parkrun.JPG
parkrun i adidas motywują do biegania na całym świecie
parkrun to najszybciej rozwijająca się inicjatywa o charakterze non-profit na świecie. Bezpłatne biegi na 5 km, głównie w parkach, odbywają się w ośmiu krajach: Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, USA, RPA, Nowej Zelandii, Danii oraz Polsce w ponad 290 lokalizacjach.
Od momentu rozpoczęcia parkrun w Polsce w 2011 roku, odbyło się już ponad 240 edycji biegów. Na ich starcie stanęło łącznie ponad 15 000 osób. Łącznie, uczestnicy polskich edycji parkrun pokonali razem już ponad 67 tys. kilometrów!
Tylko w ostatnią sobotę endorfiny łapało blisko 60 000 parkrunowiczów na całym świecie i ponad 600 w Polsce, w 7 lokalizacjach: Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Do końca 2013 roku parkrun w Polsce będzie miał aż 12 odsłon. 
Konkurs „all in for parkrun”
Na łamach fan page parkrun Polska –  www.facebook.com/parkrunPolska czeka na Was specjalna aplikacja konkursowa dla uczestników parkrun. W zabawie może wziąć udział każdy, kto w danym miesiącu ukończy przynajmniej dwa biegi parkrun i odpowie na pytanie otwarte. Autor najciekawszej wypowiedzi zostanie testerem sprzętu adidas! 
nowy aRS
adidas Running Spot 
adidas przygotował dla biegaczy prawdziwą gratkę – do Waszej dyspozycji, na wybranych imprezach biegowych jest adidas Running Spot. To mobilne centrum adidas, w którym pasjonaci biegania znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji.
aRS jest wyposażony w adidas Footscan®, specjalistyczny sprzęt do przeprowadzenia badania biomechaniki stopy. Badanie pozwala poznać indywidualne dla każdego sportowca parametry pracy stopy. W oparciu o analizę otrzymanych wyników, specjaliści adidas doradzą najlepszy dla indywidualnych potrzeb biegacza sprzęt. To nie koniec atrakcji! Odpicowany aRS wyposażyliśmy w potężny system składający się z 20 głośników i 4 wzmacniaczy. Płynie z nich muzyka, która doda Wam energii przed biegiem i pozwoli zrelaksować się po minięciu mety. Szukacie więcej atrakcji? Nie ma sprawy! Przed lub po biegu zapraszamy na chwilę relaksu przy konsoli PSP3. Wszystko czeka na Was w aRS.
Najbliższa okazja do spotkania aRS na parkrun to 13 lipca – wtedy odwiedzi on parkrun w Poznaniu. Pełny grafik aRS znajdziecie tutaj – http://a.did.as/18xMSZ1
Miłego biegania!

Możliwość komentowania została wyłączona.