27 marca 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

adidas i 9. PZU Półmaraton Warszawski – rozbiegamy to miasto!


Biegniecie? Kibicujecie? Dzięki adidas, 9. PZU Półmaraton Warszawski będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy 30 marca dołączą do nas na trasie 21 km 97 m i wezmą udział w najbardziej niesamowitej imprezie biegowej w Polsce!

eksperci adidas Running

Eksperci adidas Running, czekają na Ciebie 
28 i 29 marca na Stadionie Narodowym, do dyspozycji wszystkich odwiedzających EXPO 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego, są eksperci adidas Running. Macie możliwość spotkania Tomasza Lewandowskiego – trenera mistrza Europy na 800 m z Barcelony i czwartego zawodnika mistrzostw świata w Moskwie 2013 – Marcina Lewandowskiego oraz Julitę Kotecką – trenerkę biegową, a także psychologa Wojciecha Herrę, dietetyka Katarzynę Biłous i fizjoterapeutę Łukasza Wilgockiego. Chcecie ich poznać? Już teraz odpowiadają na Wasze pytania na specjalnej, rozbieganej zakładce adidas – www.adidas.bieganie.pl.

Pomożemy Wam „zrobić” życiówkę!
Nasi eksperci będą wspierać uczestników 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego także w dniu biegu!

W niedzielę, o godzinie 9:00, przy wejściu do Stadionu Narodowego od Ronda Waszyngtona rozpocznie się rozgrzewka, którą poprowadzi trenerka Julita Kotecka. O 9:20, w tym samym miejscu, rozgrzewkę „głowy” przeprowadzi psycholog Wojtek Herra, który na co dzień specjalizuje się w motywowaniu sportowców.

O godzinie 11:30, w strefie mety 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego, rozpoczniemy wspólny stretching dla wszystkich tych, którzy dobiegną do mety. Spokojnie – poczekamy z nim także na wolniejszych biegaczy! 
Zarówno w trakcie rozgrzewki, jak i podczas stretchingu, wspierać nas będzie energiczna muzyka, którą z oficjalnego wozu adidas – adidas Running Spot będzie dla biegaczy miksować DJ INFINITY
Wpadajcie na EXPO i… przetestujcie buty adidas!

Poza naszymi ekspertami na EXPO czeka na Was nasza niezwykła, okrągła bieżnia – boost experience tool. Każdy odwiedzający będzie mógł przetestować na niej nasze najpopularniejsze buty treningowe tego sezonu – adidas Supernova Glide Boost. Ponadto, każdy komu uda się pobiegać na naszej bieżni otrzyma niespodziankę adidas Running. Nie najgorzej, prawda? 
Rozbiegamy to miasto!