24 września 2014 Redakcja Bieganie.pl Sport

36. PZU Maraton Warszawski – to już ten weekend!


Już w najbliższą niedzielę odbędzie się największy bieg na dystansie 42,195 km w Polsce – 36. PZU Maraton Warszawski. Organizatorzy spodziewają się, że weźmie w nim udział 10 tysięcy uczestników. Jakie atrakcje na nich czekają? Gdzie i kiedy mogą odebrać pakiety startowe? O tym w poniższym informatorze.
numer startowy maraton z obwodka

Jak odebrać pakiet startowy?

Numer startowy jest swoistym dokumentem tożsamości zawodnika na trasie maratonu. Należy go przypiąć w widocznym miejscu, najlepiej z przodu na wysokości piersi. Nie należy go w żaden sposób modyfikować (pisać po nim, naklejać dodatkowych elementów, obcinać, itp). Przede wszystkim jednak – należy go mieć. 

Pakiety startowe 36. PZU Maratonu Warszawskiego, zawierające m.in. numery startowe oraz chipy pomiaru czasu, będzie można odebrać w Biurze Zawodów. Biuro Zawodów będzie się mieścić w Galerii Stadionu Narodowego (wejście od al. Zielenieckiej), wyłącznie w dniach: 26 września (piątek) – 12:00 – 20:00, 27 września (sobota) – 10:00 – 20:00. W dniu biegu biuro będzie nieczynne! więcej »

W pakietach startowych oraz na 20-23. kilometrze trasy odnajdziecie żele energetyczne marki ALE! ALE Gel zapewnia aż 27,5g dobrze wchłanialnych węglowodanów, a dzięki płynnej konsystencji nie wymaga popijania. Dodatkowo nie powoduje uczucia dyskomfortu w żołądku, więc podczas biegu spożyć można kilka saszetek. więcej »

Maratońska rozgrzewka adidas

W niedzielę, o godz. 8:10, pod wejściem nr 2 na Stadion Narodowy rozpocznie się rozgrzewka, którą poprowadzą eksperci adidas: trener – Julita Kotecka wraz z fizjoterapeutą – Łukaszem Wilgockim. W tym samym miejscu, rozgrzewkę „głowy” przeprowadzi psycholog Wojtek Herra. więcej »

Zadbaj o zdrowie razem z LUX MED

LUX MED, partner medyczny 36. PZU Maratonu Warszawskiego, zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania profilaktyczne w dniach 26-28 września na Stadionie Narodowym. Zachęcamy również do lektury biuletynu, w którym specjaliści Grupy LUX MED doradzają m.in. jak przygotować się do biegania i jak zregenerować organizm po wysiłku. więcej »

Więcej informacji o 36. PZU Maratonie Warszawskim znajdziecie w informatorze:
http://pzumaratonwarszawski.com/folder-informacyjny-dla-uczestnikow-0

Możliwość komentowania została wyłączona.