fot. Fundacja Maraton Warszawski Polmaraton Warszawski
24 marca 2024 Artur Kozłowski Sport

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski – jak śledzić wyniki na żywo?


20 tysięcy osób stanie dzisiaj na starcie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz New Balance Biegu Na Piątkę. Dzień ten będzie świętem biegania, jakiego stolica jeszcze nie widziała. Na trasie i w Miasteczku na błoniach PGE Narodowego czekają atrakcje dla dużych i małych. A dla tych, którzy nie mogą być na miejscu, podpowiadamy jak śledzić rywalizację na trasie.

Niedzielny poranek otworzy rywalizacja zawodników w ramach New Balance Biegu na Piątkę. Biegacze wyruszą o godzinie 9.30 z Mostu Poniatowskiego, a już kilkanaście minut później na błoniach Stadionu Narodowego zobaczymy pierwszych finiszerów. O godzinie 11.00 również z Mostu Poniatowskiego wyruszą natomiast zawodnicy w ramach 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego.

Już wcześniej podawaliśmy listę elity i najszybszych zawodników, którzy w ramach półmaratonu rywalizować będą o miano Mistrza Polski. Na trasie zobaczymy między innymi Mateusza Kaczora, Kamila Karbowiaka czy broniącego tytuł Adama Głogowskiego, a wśród kobiet Monikę Jackiewicz, Iwonę Bernardelli, Katarzynę Jankowską czy Annę Bańkowską, ale również wielu zagranicznych zawodników.

Transmisja z mety 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

Chcąc śledzić zawodników walczących o medale mistrzostw Polski, ale również innych zawodników na trasie biegów na 5 kilometrów i półmaratonu, będziemy mieli dostępne wyniki z międzyczasami co 5 kilometrów. Można będzie śledzić swoich bliskich, pokonujących kolejne odcinki lub sprawdzać międzyczasy po biegu. Strona pokaże także prognozowany czas na mecie.

Wyniki na żywo

Jak co roku na mecie biegu umieszczona będzie również kamera, która będzie upamiętniać finisz każdego z biegaczy. Materiał będzie emitowany na żywo – a potem dostępny do obejrzenia jako wideo. Live będzie pokazywany na kanale YouTube Maratonu Warszawskiego.

Na miejscu będzie również redakcja bieganie.pl, która na naszych kanałach w social mediach będzie dla Was starała się pokazać jak najwięcej z tego biegowego święta! A jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic, możecie pojechać na jeden z punktów kibicowania i sami dopingować swoich ulubionych biegaczy!

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
Jakub
21 dni temu

To jest niewiarygodne,że tak duża impreza nie jest nigdzie transmitowana…gdzie TVP Sport i popularyzacja sportu wpisana w statut… gdzie TVP Warszawa…. transmisja z tel chociaż od rowerzysty czołówki bez komentarza…to Poznań z wtk jest lepsze od stolicy ….smutne

Sławek
Sławek
21 dni temu
Reply to  Jakub

Też mnie to bardzo dziwi. To jest zdumiewające. A potem się dziwić, że połowa dzieci i nastolatków ma nadwagę, a u większości kondycja fizyczna jest poniżej normy. Brak popularyzacji sportu masowego w polskich mediach telewizyjnych jest czymś, co trudno mi zrozumieć. Za to skoki narciarskie można oglądać godzinami.

Piotr
Piotr
21 dni temu
Reply to  Sławek

Wolą pokazywać kopaczy z 1 lub 2 ligi.

Monika
Monika
21 dni temu
Reply to  Jakub

Nie piszą też o człowieku któremu na mecie zatrzymali się serce, obecnie jest w ciężkim stanie.

Artur Kozłowski
Artur Kozłowski

Maratończyk z życiówką 2:10.58, olimpijczyk z Rio de Janeiro, zwycięzca ORLEN Warsaw Marathon...tak było kiedyś, a teraz gość który łapie biegowe endorfiny w przerwach między byciem ojcem, prowadzeniem firmy i dzieleniem się biegowym doświadczeniem, współtwórca aplikacji biegowej www.planbieganie.pl