13 kwietnia 2018 Redakcja Bieganie.pl Sport

14 kwietnia, zapraszamy zawodników i kibiców do Parku Fontann w Warszawie


14 kwietnia, w Warszawie, w godzinach 9:00 – 16:00 odbędzie się unikalna impreza – miejski bieg z przeszkodami. Trasa nad Wisłą,  po Bulwarach Wiślanych, rozpięta pomiędzy Centrum Kopernika a Plażą Żoliborz.

Zapraszamy zawodników i kibiców dla których poza samym biegiem, przewidziano wiele atrakcji: Strefa wyzwań, możliwość testowania butów biegowych Reebok FLOATRIDE, personalizacja koszulek – to tylko niektóre z atrakcji.

Miasteczko biegowe Reebok POWERUN by Runmageddon zlokalizowane będzie w Multimedialnym Parku Fontann, przy ul. Rybaki 3. Zorganizowane w nim będą start oraz meta biegu. Dodatkowo dla osób odwiedzających miasteczko organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji:

14kwietniamapaStrefa testów to miejsce do testowania Reebok FLOATRIDE. Każda osoba, która osobiście sprawdzi możliwości butów, będzie mogła wziąć udział w konkursie. Zasady są proste: biegnąc na bieżni należy zatrzymać się, bez użycia urządzeń pomiarowych, na 200 metrach. Osoby, które osiągną najbliższe wyniki dystansu 200 metrów otrzymają nagrody od Reebok.

Sklep marki Reebok w którym będzie można kupić produkty marki Reebok z najnowszej kolekcji, w tym oficjalne buty biegu POWERUN – Reebok FLOATRIDE.

W strefie wyzwań będzie można zmierzyć się z Anią Kiełbasińską i Jaro Bienieckim, ambasadorami POWERUN, i sprawdzić swoją szybkość na torze biegowym oraz na przeszkodzie. Osoby, które uzyskają najlepsze wyniki otrzymają nagrody od marki Reebok.

W miasteczku będzie także usytuowana strefa personalizacji koszulek, gdzie na t-shirtach biegowych będzie można nadrukować 1 z 5 motywujących haseł.

Gifbudka w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Do dyspozycji odwiedzających będą także strefy gastronomiczna i odpoczynku.

Będą także dostępne depozyty oraz przebieralnie – damskie i męskie.

Miasteczko biegowe Reebok POWERUN by Runmageddon będzie czynne od godz. 7:00 do końca wydarzenia. Biuro zawodów, gdzie można odebrać pakiety, zacznie działać od 7:30, także do końca wydarzenia.

Informacje praktyczne

Reebok POWERUN by Runmageddon odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Pierwszy start rozpocznie się o godz. 9:00, a całe wydarzenie potrwa do godziny 16:00. Kolejne serie będą ruszaco 15 minut, aby dać uczestnikom maksymalny komfort podczas biegu oraz pokonywania przeszkód.

W pakiecie startowym znajdą się: koszulka biegu POWERUN marki Reebok, 100 zł zniżki na zakup butów Reebok FLOATRIDE, napój izotoniczny i woda.

Odbiór pakietów startowych
13 kwietnia w Sklepie Biegacza przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie
14 kwietnia w miasteczku biegowym w Parku Fontann

Możliwość komentowania została wyłączona.