ASICSMediaDayWideEdit 65
14 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Znajdź swoje idealne buty biegowe – ASICS Try On Tour w największych miastach w Polsce


Marka ASICS oraz Sklep Biegacza uruchamiają nowy projekt skierowany do entuzjastów sportu, którzy poszukują idealnych butów do biegania. ASICS Try On Tour to cykl spotkań, treningów i testów dla biegowej społeczności w największych miastach w Polsce.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to doskonały moment na odświeżenie sportowej garderoby. Każdy, kto poszukuje nowego obuwia biegowego, jest biegaczem zaawansowanym, amatorem lub właśnie wiosną planuje postawić swoje pierwsze kroki w tym sporcie, nie może przejść obojętnie obok nowej inicjatywy ASICS.

asics

Bezpłatne testy w ramach ASICS Try On Tour to cykl dwudniowych spotkań, podczas których wykwalifikowani eksperci podzielą się wskazówkami dotyczącymi treningu oraz poszukają odpowiedzi na pozostałe biegowe pytania. Każdy piątek rozpocznie się od wykorzystania na terenie lokalnego Sklepu Biegacza pionierskiego systemu ASICS Run Analyzer do analizy indywidualnych preferencji pod kątem doboru obuwia. W sobotę odbędzie się natomiast otwarty trening biegowy, który poprowadzi ambasador marki ASICS. Cały projekt jest realizowany zgodnie z filozofią założycielską japońskiej marki – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Oficjalna inauguracja cyklu nastąpi w piątek, 10 marca w Krakowie. ASICS Try On Tour zawita również do Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. testy najnowszych modeli ASICS, indywidualny dobór obuwia, biegowy poczęstunek, trening z ambasadorem marki, a także prezent, który znajdzie zastosowanie podczas uprawiania sportu.

ASICS Mat. prasowy 4

Kalendarz ASICS Try On Tour:

  • 10-11 marca; Kraków, Błonia Krakowskie; start o godz. 9:00
  • 17-18 marca; Katowice, Park Muchowiec; start o godz. 9:00
  • 24-25 marca; Wrocław, Meta 15. Panas Półmaratonu Ślężańskiego; start o godz. 9:00
  • 31 marca-1 kwietnia; Poznań, Cytadela; start o godz. 9:00
  • 14-15 kwietnia; Warszawa, Bulwary Wiślane; start o godz. 9:00
  • 28-29 kwietnia; Gdańsk; wejście od Parku Reagana; start o godz. 9:00

Więcej informacji: www.testybutowasics.sklepbiegacza.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.