Kongres
9 marca 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

V Kongres Sport Biznes Polska: przyszłość sportu zaczyna się dzisiaj


Jubileuszowa edycja konferencji, Gala podsumowująca rok w branży, znamienici prelegenci i reprezentanci środowiska z całej Polski, merytoryczne dyskusje. Wielkimi krokami zbliża się święto sportu i biznesu sportowego – Kongres Sport Biznes Polska.

21 marca 2023 roku w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się Kongres Sport Biznes Polska. Już po raz piąty Stowarzyszenie Sport Biznes Polska zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich sektorów rynku sportu i biznesu sportowego. Wśród kilkuset gości spodziewać się można reprezentantów największych marek sponsorujących sport, organizacji sportowych, e-sportowych, Jednostek Samorządu Terytorialnego, obiektów i ośrodków sportu, ale również sportowców i przedstawicieli mediów.  

W trakcie Kongresu zostaną poruszone kwestie newralgiczne dla funkcjonowania i rozwoju sportu w Polsce, takie jak rola międzynarodowych wydarzeń sportowych, nowe technologie, transmisja wydarzeń w TV, czy też wpływ inflacji. Istotą eventów SBP jest skupienie na realnych problemach, z którymi mierzą się na co dzień przedstawiciele rynku, wspólne wypracowanie rozwiązań, ale również wymiana doświadczeń i wzajemne inspirowanie do rozwoju. Nad agendą wydarzenia czuwa specjalnie w tym celu powołana Rada, w której zasiada ponad 60 czołowych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Również do programu zaproszono kluczowych specjalistów, dzięki czemu toczące się dyskusje oparte będą o najlepsze wzorce.

Zwieńczeniem jubileuszowej edycji Kongresu będzie II Gala Sport Biznes Polska. Uroczystość ma na celu podsumowanie ubiegłego roku w branży sportu i biznesu sportowego, a także uhonorowanie osób, podmiotów czy projektów, które swoim innowacyjnym podejściem szczególnie wyróżniły się na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania. O prestiżu Nagród SBP świadczyć może fakt, że zwycięzcy wyłaniani są przez 70-osobowe, niezależne Jury składające się z topowych ekspertów branżowych.

Na uczestników Kongresu czeka również wiele nowości.

W ciągu dwóch lat staliśmy się największym wydarzeniem branżowym w Polsce, to powód do dumy, ale również ogromna odpowiedzialność. Cały czas przykładamy dużą uwagę do wysokiej jakości zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Podczas jubileuszowej V edycji Kongresu jeszcze mocniej stawiamy na networking, w tym celu szykujemy nowe rozwiązania. Nasze wydarzenia skupiają w jednym miejscu kilkuset przedstawicieli środowiska z każdego szczebla, to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, a być może również rozpoczęcia długofalowych współprac. Wszystkim nam w końcu przyświeca jeden cel – rozwój sportu. – mówi Łukasz Banaszak, Dyrektor Zarządzający Stowarzyszenia Sport Biznes Polska

V Kongres i Gala Sport Biznes Polska odbędą się już 21 marca 2023 r. w Hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej 63.

Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie Organizatora: https://bit.ly/3yjFQYj

Bilety uczestnictwa: https://bit.ly/3XD8y1B

Możliwość komentowania została wyłączona.