3outdoor
24 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Ty masz pasję, my buty do wędrowania 

Najnowsza digitalowa kampania eobuwie.pl podkreśla, jak ważna jest realizacja pasji, najlepiej w sprawdzonym towarzystwie. W kampanii zobaczymy zaawansowane technologicznie modele butów outdoorowych z kolekcji adidas Performance z serii Terrex, zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych fizycznie, chcących osiągać swoje wymarzone cele, nie tylko sportowe.

Dedykowana sesja zdjęciowa i video dla eobuwie.pl prezentują  buty do hikingu i trekkingu marki adidas, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, idealne na nieutwardzone nawierzchnie i niewyznaczone szlaki. Film nakręcony w pięknych górskich terenach w okolicach Barcelony, zachęca do wspólnego eksplorowania, dzielenia się pasją, zdobywania szczytów.

4outdoor

Wyselekcjonowane do kampanii modele adidas Terrex wspierają realizację pasji i osiąganie wymarzonych celów. Na zdjęciach zobaczymy modele adidas Terrex wykonane częściowo z materiałów z recyclingu, co jest wyrazem zaangażowania firmy adidas w pomoc w ograniczaniu odpadów z tworzyw sztucznych. Modele adidas Terrex Ax4 Mid Gtx  i adidas Terrex Free Hiker gwarantują bezpieczeństwo i wygodę w trakcie pieszych wędrówek, maksymalny komfort i lekkość na szlaku. Wszystko dzięki podeszwie wykonanej w technologii EVA. Z kolei niezawodne adidas Terrex Trailmaker są lekkie, przewiewne, a jednocześnie wodoodporne i odporne na przetarcia.  Zapewniają trwałe wsparcie i przyczepność na śliskich kamieniach i błocie, a technologia RAIN.RDY gwarantuje komfort w mokrych warunkach. Natomiast buty adidas Terrex Eastril 2 to idealny model do codziennego i aktywnego użytku. Buty posiadają miękką wkładkę z wytrzymałego, a ponadto odpornego na ścieranie materiału.  

Kampania inspiruje klientów do realizowania pasji, w dobrze dopasowanych butach z oferty sklepu eobuwie.pl. To doskonała okazja, aby odkryć nowe modele butów outdoorowych dostępnych na stronie www.eobuwie.pl i w sklepach stacjonarnych. Pasjonaci trekkingu i hikingu mogą już zacząć planować, gdzie i z kim będą realizować swoje bliskie i dalekie podróże.

5outdoor

Realizowanie sportowych pasji wspiera nowa promocja eobuwie.pl: „Zaproś znajomego, odbierz 100 zł”. Jak to działa? Należy się zarejestrować lub zalogować do konta na eobuwie.pl, a następnie wejść w zakładkę “Zaproś znajomego” i wysłać link polecający. Po zarejestrowaniu nasz znajomy otrzyma kupon na 100 zł i gdy dokona zakupu to osoba zapraszająca również otrzyma voucher na 100 zł! Zaproszenie można wysłać wiele razy… nawet do wszystkich znajomych! 

Możliwość komentowania została wyłączona.