5 kwietnia 2022 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Umów spotkanie z ekspertem ASICS


Japońska marka w ubiegłym roku zainaugurowała cykl wirtualnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami pod nazwą Centrum Biegowe ASICS. Tegoroczna odsłona projektu wspiera przygotowania przed jednym z
największych biegów ulicznych w Polsce, 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 24 kwietnia.

  • Ubiegłoroczna, inauguracyjna odsłona Centrum Biegowego ASICS była dla nas zupełnie nowym doświadczeniem na polskim rynku, ale przy okazji okazała się dużym sukcesem. Biegacze są głodni merytorycznej wiedzy, która realnie wspiera ich rozwój. Jako marka zakorzeniona w sporcie, jesteśmy blisko osób aktywnych, kierując do nich propozycję w newralgicznym momencie przygotowań do 19. Cracovia Maraton. Wierzymy, że wiedza naszych ekspertów przełoży się na jeszcze większą radość z biegania – powiedział Maciej Razik z ASICS Polska.
ASICS Mat. prasowy
fot. organizatora

W Centrum Biegowym ASICS można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z trenerem biegowym, psychologiem sportowym, specjalistą produktowym, fizjoterapeutą, dietetykiem oraz podologiem.

Spotkania online z ekspertami odbędą się w dn. 6, 13 i 20 kwietnia. Zapisy rozpoczęły się w poniedziałek, 4 kwietnia na stronie www.centrumbiegoweasics.pl.

Eksperci:
Trener biegowy – Kacper Piech
Dietetyk – Monika Czyż-Cupryś
Podolog – Sylwia Pospieszna
Fizjoterapeuta – Magdalena Nowosielska
Psycholog sportowy – Monika Świątek
Specjaliści produktowi – Kacper Kościelniak / Bartłomiej Kusiak

Możliwość komentowania została wyłączona.