546415879 1338748464286207 4404625316251678023 n
12 września 2025 Bartłomiej Falkowski Newsy

Pierogi Party przed. 47. Nationale-Nederlanden Maratonem Warszawskim


Organizatorzy największego polskiego maratonu chcą, by bieg kojarzył się jeszcze bardziej z Polską. W tym celu, dzień przed startem na biegaczy (I KIBICÓW!) czekać będzie Pierogi Party, czyli ładowanie węglowodanów płynących prosto z pierogów. Ich lepieniem zajęły się najlepsze mazowieckie koła gospodyń wiejskich, by zapewnić niepowtarzalny smak i sportowy efekt.

W roli głównej będą oczywiscie pierogi przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. To jednak nie wszystko – na stoiskach będzie można kupić także przekąski, zupy i inne dania. Na wydarzenie zapraszamy biegaczy, ale też – a może przede wszystkim – kibiców, rodziny i przyjaciół uczestników biegów.

Wspólne ładowanie odbędzie się 27 września w godzinach 12 – 16 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Odwiedziny na kulinarnych stoiskach warto połączyć z odbiorem pakietu.

Link do wydarzenia na Facebook

I na koniec warto pamiętać o prozdrowotnym wpływie pierogów na ludzki organizm.

Pierogi

Bądź na bieżąco
Powiadom o
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments