wrcelld3 5
1 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

NEW BALANCE FUELCELL SC ELITE V3 – karbonowe startówki w nowej odsłonie

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3, który został zoptymalizowany z myślą o dniu zawodów oraz najwyższym poziomie rywalizacji. To jedne z najlżejszych butów startowych marki, które oferują dynamiczny zwrot energii i niezwykle smukłą sylwetkę. To energia, która można poczuć i zobaczyć.

FuelCell Supercomp Elite v3 to najwyższy model startowy New Balance, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu energii i obniżeniu wagi podczas najważniejszych startów, w tym tych na królewskim dystansie. Za imponujący zwrot energii i wysoki poziom responsywności butów odpowiada połączenie amortyzacji FuelCell z innowacyjną technologią Energy Arc – płytka z włókna węglowego została umieszczona pomiędzy dwoma warstwami pianki, aby zwiększyć ilość magazynowanej energii i zapewnić większy jej zwrot. Dopełnieniem konstrukcji jest oddychająca, zintegrowana z językiem, dzianinowa cholewka, która gwarantuje stabilne i precyzyjne dopasowanie podczas zawodów.

wrcelld3 7
wrcelld3_7.tif

Model FuelCell Supercomp Elite v3 łączy w sobie zwrot energii, niską wagę i wysoki poziom oddychalności, wszystko zoptymalizowane z myślą o najważniejszych zawodach. To nie jest zwykły but do biegania, to prawdziwy but startowy.

  • Cholewka z technicznej dzianiny i zintegrowany język.
  • Amortyzacja podeszwy środkowej FuelCell.
  • System Energy Arc łączy charakterystyczną dla modeli wyczynowych geometrię karbonowej płytki ze strategicznie rozmieszczonymi pustymi przestrzeniami w podeszwie środkowej, zaprojektowanymi tak, aby zwiększyć ilość magazynowanej energii i zapewnić większy jej zwrot.
  • Konstrukcja cholewki buta dopasowuje się do stopy, zapewniając jej odpowiednie trzymanie i wsparcie.
  • Waga: 228 g
  • Drop: 4 mm
wrcelld3 3
wrcelld3_3.tif

Możliwość komentowania została wyłączona.