wawaDSC02668
24 września 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Jak śledzić wyniki zawodników na trasie Maratonu Warszawskiego i Warszawskiej Dychy?


Chcecie śledzić najlepszych zawodników na trasie? A może macie kogoś bliskiego startującego w maratonie albo w biegu na 10 kilometrów? Dla tych, którzy nie mogą być na trasie, organizatorzy przygotowali możliwość obserwowania międzyczasów oraz mety z zacisza swojego domu.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Tegoroczna formuła maratonu w stolicy Polski opiera się o rywalizację drużynową TEAM UP! Europe, a kibice mogą śledzić wyniki live elity. Czasy zawodników będą aktualizowane niemal w czasie rzeczywistym co kilometr – wszystko po to, by móc na żywo obserwować jak toczy się walka na trasie. Strona z wynikami pokaże Wam także prognozowany czas na mecie oraz, najważniejsze – liczbę punktów, która jest podstawą w TEAM UP! Europe. Obserwując tabele, będziemy można dowiedzieć się, która z drużyn jest najbliżej wygranej i jak układa się rywalizacja zawodowców i wyścig po zwycięstwo.

Wyniki uczestników w rywalizacji indywidualnej będą dostępne z międzyczasami co 5 kilometrów. Wszyscy kibice mogą śledzić swoich ulubionych zawodników i obserwować ich prognozowany czas na mecie.

Dystanse towarzyszące

W ramach wydarzenia kibice będą mogli obserwować też wyniki sztafet maratońskich oraz Nice To Fit You Warszawskiej Dychy.

Widok z mety

Jak co roku, na mecie biegu będzie umieszczona kamera, która pokaże finisz wszystkich zawodników, zarówno na dystansie maratonu jak i biegu na 10 kilometrów. Materiał będzie emitowany na żywo – a potem dostępny do obejrzenia jako wideo.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments