HOKA S23 Clifton 9 Lifestyle M 6
16 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

HOKA Clifton 9 powraca w lżejszej wersji i z jeszcze lepszą amortyzacją


Te innowacyjne buty do codziennego biegania zwiększą wydajność każdego biegacza! Dziewiąta odsłona wielokrotnie nagradzanego modelu Clifton stanowi istotną redefinicję ulubionych butów HOKA, dając biegaczom każdej kategorii możliwość zwiększenia codziennie pokonywanego dystansu.

Nowy model Clifton 9 został odchudzony o cztery gramy, jednocześnie podważając dotychczasowe oczekiwania dzięki dodaniu 3 mm do wysokości podeszwy, aby udoskonalić legendarną lekkość i miękkość buta. Nowa jakość wrażeń podczas biegania wynika z zastosowania nowej, sprężystej pianki w środkowej części podeszwy oraz ulepszonej budowy bieżnika. Bez nakładek i klejenia, cholewka została zaprojektowana z bardziej miękką piętą, odblaskowym panelem na pięcie i wyprofilowanym językiem.

Błogość biegania

Zaprojektowany z myślą zarówno o nowicjuszach w sporcie, jak i wytrawnych biegaczach, którzy chcą cieszyć się pokonywanymi kilometrami, Clifton 9 oferuje uznaną przez markę technologię early-stage Meta-rocker dla płynnego wejścia w krok biegowy, a nowa formowana kompresyjnie pianka podeszwy środkowej EVA jest nie tylko lekka, ale i sprężysta. Język zszyty z cholewką jest głównym elementem odnowionej cholewki, która zawiera siatkę z recyklingu w lżejszej wersji.

Hoka Clifton 9

Clifton to nie tylko jeden z naszych najpopularniejszych produktów – mówi Colin Ingram, starszy dyrektor ds. produktu w HOKA – To klucz do przyjemniejszego i bardziej dostępnego biegania. Naszym zdaniem zarówno wierni fani, jak i nowi adepci tego sportu uznają, że zbalansowany, płynny krok jest charakterystyczny dla marki Clifton, a jednocześnie będą zaskoczeni tym, jak lekka i sprężysta jest ta najnowsza wersja.

Lepsza płynność

Te przełomowe buty do codziennego biegania stanowią idealne połączenie miękkości i lekkości, a drop wynoszący 5 mm wynika z różnicy między wysokością pięty i palców – odpowiednio 29 mm i 24 mm w przypadku butów damskich oraz 32 mm i 27 mm w przypadku butów męskich. Ważący niewiele ponad 200 g w modelu damskim w rozmiarze 38 i niespełna 250 g w modelu męskim w rozmiarze 42,5. Clifton 9 zapewnia niedoścignioną wydajność dla każdego biegacza. Model Clifton 9 dostępny od dziś w wybranych sklepach z obuwiem biegowym na całym świecie.

Niebawem recenzja Hoka Clifton 9 na bieganie.pl

Hoka Clifton 9

Możliwość komentowania została wyłączona.