Kilian Jornet Apex 2 PRO 1
14 lutego 2023 Redakcja Bieganie.pl Newsy

COROS Apex 2 Pro Kilian Jornet Edition

Limitowana edycja zegarka COROS Apex 2 Pro Kilian Jornet Edition celebruje najlepszego na świecie wszechstronnego biegacza górskiego.

Kilian Jornet to bez wątpienia najwybitniejszy górski biegacz wszech czasów, jest żywą legendą, która łączy sportowy zapał z cierpliwością i pokorą. Od ustanowienia rekordu trasy UTMB do wykonania dwóch niesamowitych wspinaczek na Mt. Everest w ciągu jednego tygodnia, Kilian może poszczycić się jednymi z najbardziej prestiżowych tytułów w biegach ultra. Dzięki współpracy, Kiliana z marką COROS, został zgodnie opracowany ekskluzywny zestaw produktów, który został zatwierdzony przez najwybitniejszego sportowca górskiego na świecie.

Kilian, sam określający się jako biegacz górski 360°, wymaga najlepszej technologii nawigacyjnej, dlatego wybrał na swój zegarek zupełnie nowy APEX 2 Pro. Dzięki globalnym mapom offline COROS, punktom kontrolnym czy niestandardowemu planowaniu trasy i wielu innym funkcjom, można bez obaw udać się w dowolne miejsce w terenie.

Każdy aspekt zegarka APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition, od kolorów, poprzez opakowanie, aż po szerszą kampanię, został stworzony, aby reprezentować Kiliana i jego środowisko treningowe. W zegarku zastosowano prostą, ale odważną paletę czerni i bieli, zaczerpniętą ze śniegu i skał iglastych, które można znaleźć wokół domu Kiliana w Norwegii.

W zestawie z COROS APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition znajdują się następujące elementy:

  • Unikalny kolorowy/projektowany model zegarka APEX 2 Pro z dopasowanym nylonowym paskiem.
  • Dodatkowy silikonowy pasek do zegarka pasujący do koloru edycji specjalnej.
  • Czapka do biegania NNormal.
  • Możliwość zgłoszenia się na Kilian Jornet 12-Week Virtual Training Camp.

„COROS i Kilian pracowali zgodnie, aby zbudować większą i lepszą platformę do treningu od dnia powstania naszej współpracy” – powiedział Lewis Wu, dyrektor generalny COROS Wearables. „Podczas gdy zegarek z limitowanej edycji jest fizyczną reprezentacją tego partnerstwa, wpływ Kiliana może być świadkiem dla wszystkich użytkowników COROS poprzez niedawno wprowadzone metryki 'Effort Pace'” – dodał Wu.

Oprócz wprowadzenia nowego zegarka, COROS ogłosił, że będzie współpracował z Kilianem Jornetem przy ekskluzywnym 12-tygodniowym wirtualnym obozie treningowym. Osoby, które zakupią APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition będą miały możliwość zgłoszenia się na obóz treningowy do 17 lutego 2023 roku. Po tym czasie, 25 osób z całego świata zostanie wybranych na podstawie ich osobistej historii i celów sportowych, aby otrzymać szkolenie od najlepszego na świecie zawodnika trailowego, wraz z wartym 350 euro sprzętem NNormal.

Kilian Jornet, o swojej sygnowanej edycji APEX 2 Pro, „Spędzam wiele godzin każdego dnia na świeżym powietrzu, trenując, aby poprawić swój poziom, szukając przygód w górach. W tym celu muszę polegać na danych, aby monitorować moje bodźce treningowe. Podczas ostatniego roku pracy z programistami COROS, nauczyłem się wiele na ten temat, tworząc najlepsze narzędzia, z których mogę korzystać podczas biegów trailowych, skimo czy w górach. Wierzę, że dzięki tej specjalnej edycji APEX 2 Pro, możemy nadal naciskać na to, jak urządzenie COROS może pomóc mi – lub każdemu – poprawić swój trening.”

COROS APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition już niedługo dostępny w polskiej dystrybucji w sklepach www.tools4action.pl oraz sklepy partnerskie.

Możliwość komentowania została wyłączona.