biegiem kv 1200 900
8 czerwca 2024 Redakcja Bieganie.pl Newsy

Biegiem po Buty! Zgarnij 1 z 10 par butów HOKA za darmo!

Takiej akcji jeszcze nie było – HOKA nagradza maratończyków i półmaratończyków rozdając nowe pary butów… za medal. Mówiąc precyzyjniej – medal ukończenia wskazanego w konkursie biegu, który odbył się w ciągu dwóch ostatnich lat. Być może takie trofeum spoczywa w Twojej szufladzie? Jeśli tak, masz spore szanse, by wygrać wymarzoną parę nowych butów do biegania marki HOKA!

HOKA znana jest z sympatii do dobrej zabawy i rozpalania wspólnej energii. Tym razem marka rozpoczyna akcję Biegiem po Buty – w ramach kolejnych edycji HOKA x Sklep Biegacza rozdadzą nowe modeli marki, które będą dodatkową nagrodą dla wszystkich miłośników wylewania siódmych potów podczas biegów miejskich.

W każdej edycji konkursu zostaną wytypowane dwa biegi, które należało ukończyć, by mieć szansę na nowe buty. Jednak samo ukończenie biegu to nie wszystko. Na kanałach HOKA i Sklep Biegacza pojawi się nazwa maratonu oraz przedział czasowy, w którym należało dobiec do mety, aby kwalifikować się do nagrody. Pierwsza edycja konkursu odbyła się 16 maja o godzinie 16:30.

Za każdym razem świat obiegać będzie informacja, kto ma szansę stanąć do rywalizacji o nowe buty. To dopiero początek zabawy! Kiedy już upewnimy się, czy ukończyliśmy dany bieg i czy mieścimy się w podanym przedziale czasowym, czym prędzej łapiemy swój medal i biegniemy do jednego z 6 salonów Sklepu Biegacza. Czeka w nich 10 par butów biegowych HOKA, które trafią w ręce dziesięciu najszybszych osób, które przybiegną do sklepu.

HOKA to bez wątpienia mistrz motywacji zawodników – nie tylko do udziału w biegach, ale też do aktywnego współtworzenia biegowej społeczności. Dajmy się ponieść wspólnej pozytywnej energii.

Więcej informacji szukaj na Social Mediach HOKA Runners Poland oraz Sklep Biegacza.

Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments